Zara'dan ayakkabı alınır mı?

svjzib

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu zaman kadar hep Nike'tan bilekli ayakkabılar aldım ama artık bileksiz ve logosuz ayakkabılar daha çok hoşuma gidiyor kıyafetlerimin hepsi zara ayakkabımı da oradan alsam rahat mı kaliteli mi? Bazı insanlar kalitesiz ve çabul deforme oluyor demiş kimisi de bayağı övmüş.

Zaranın ayakkabılarını beğenmiyorum. Dış görünüş olarak beğendiyseniz alabilirsiniz fakat sürekli kullanım için uygun değiller.

Arkadaşlar bu zaman kadar hep Nike'tan bilekli ayakkabılar aldım ama artık bileksiz ve logosuz ayakkabılar daha çok hoşuma gidiyor kıyafetlerimin hepsi zara ayakkabımı da oradan alsam rahat mı kaliteli mi? Bazı insanlar kalitesiz ve çabul deforme oluyor demiş kimisi de bayağı övmüş.
Altım zara üstüm zara ayakkabım zara :D. Şaka bi yana zara yerine beymen almanızı tavsiye ederim hocam.

Bir de zaradan ziyade ecconun ayakkabıları çok kaliteli ve dediğiniz gibi sade oluyor. Bakmanızda fayda var.

Hocam bence illa marka bir şey olacak diye almanıza gerek yok markası Nike Adidas olmayıp çok kaliteli ürünlerde var yani Skechers,slazenger,greyder,humble/lumberjack,hummel,puma vb. markaların da ayakkabıları güzel.

Sürekli kullanım derken siz kullandınız mı? Rahat ayakkabılar değil mi?

Hocam Converse benzeri bir model almıştım. Pek memnun kaldığı söyleyemem. Zaten düğün için kombin yapıp almıştım 1-2 yerde daha giyip ihtiyacı olan birine vermiştim.

Hocam Converse benzeri bir model almıştım. Pek memnun kaldığı söyleyemem. Zaten düğün için kombin yapıp almıştım 1-2 yerde daha giyip ihtiyacı olan birine vermiştim.
Benim düşündüğüklerim şuan 1.300 civarı ya da daha üstündeki ürünleri bu kadar pahalı ürünleri de kötü olur mu diye düşünüyor insan

Altım zara üstüm zara ayakkabım zara :D. Şaka bi yana zara yerine beymen almanızı tavsiye ederim hocam.
Ben kıyafetlerim aynı yerden olsun seviyorum tam takıntı diyemeyiz ama kaliteli ürün takıntısı var diyebilirim bir tık 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı