Zayıflama çayları güvenilir mi??

oguzhansr40

Hectopat
Yer
Kırşehir / Kaman Kötüköy (Kargınmeşe)
Öncelikle selamünaleyküm. Ben diyete başlamış birisiyim. Ve kilolarımdan sıkıldım. Ve bunu sürekli biriyle konuşuyorum. Instagram'da karşıma sürekli zayıflama çayları çıkmaya başladı. Minceur zayıflama çayı ve kinoa zayıflama çayı çıkıyor. Yani ben bunlara pek inanan biri değilim ama arkadaşlarım al diyor. Yani bu tür çaylar güvenilir midir?

RUSHTOB

Centipat
Makaleler
1
Yer
Uzak diyarlar
Öncelikle selamünaleyküm. Ben diyete başlamış birisiyim. Ve kilolarımdan sıkıldım. Ve bunu sürekli biriyle konuşuyorum. Instagram'da karşıma sürekli zayıflama çayları çıkmaya başladı. Minceur zayıflama çayı ve kinoa zayıflama çayı çıkıyor. Yani ben bunlara pek inanan biri değilim ama arkadaşlarım al diyor. Yani bu tür çaylar güvenilir midir?
Tabii ki de zararlılar. Özellikle böbrek ve karaciğere hasar veriyorlar. Az önce ablama sordum güvenilir kaynak 😎

Ayrıca İnstagram'da fare zehri koyma ihtimalleri bile var. Almayın kesinlikle.

Yer
Jefe de Todos Los Jefes.

Hayır değil. Tamamen para tuzağı ve sağlığından olabilirsin. Şöyle bir şey de var ki Facebook, Google gibi şirketler seni reklam verme amaçlı dinlerler. Yani örnek olarak evinde köpek yoksa ve hiç köpek hakkında konuşmadıysan 1-2 dakika mikrofona doğru köpek ve köpek oyuncaklarının geçtiği birkaç cümle konuşman yeterli. Artık instagramında ve diğer sosyal medyalarda önünde köpek veya köpek oyuncağı reklamı var. Yani sen kilolarından konuştuğun ve kilo vermeyi dile getirdiğin için reklam olarak bunu algılıyor.

Eren.exe

Hectopat

Monterey

Kilopat
Makaleler
54
Yer
Kahramanmaras
Sağlıklı bir şekilde kilo vermenin en iyi yöntemi kalori açığı yaratmaktır. Böyle ne idüğü belirsiz kimyasalları vücuda sokmamak gerekli.

En iyisi Doğadan'ın Form çayları 🙂 Metabolizmayı hızlandırıyorlar.

reptile

Megapat
Öyle kolay olsaydı kimse diyet ve spor yapmak durumunda kalmazdı. Zayıflamanın iki altın kuralı; Boğazınıza sahip çıkacaksınız ve düzenli spor yapacaksınız.

Ben kendim 3 ay içinde 15 kilo verdim. Sıkı çalışırsanız her şey mümkün.

Yeni konular

Yukarı