Zayıflama çayları güvenilir mi??

oguzhansr40

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Haçker
Öncelikle selamünaleyküm. Ben diyete başlamış birisiyim. Ve kilolarımdan sıkıldım. Ve bunu sürekli biriyle konuşuyorum. Instagram'da karşıma sürekli zayıflama çayları çıkmaya başladı. Minceur zayıflama çayı ve kinoa zayıflama çayı çıkıyor. Yani ben bunlara pek inanan biri değilim ama arkadaşlarım al diyor. Yani bu tür çaylar güvenilir midir?

Öncelikle selamünaleyküm. Ben diyete başlamış birisiyim. Ve kilolarımdan sıkıldım. Ve bunu sürekli biriyle konuşuyorum. Instagram'da karşıma sürekli zayıflama çayları çıkmaya başladı. Minceur zayıflama çayı ve kinoa zayıflama çayı çıkıyor. Yani ben bunlara pek inanan biri değilim ama arkadaşlarım al diyor. Yani bu tür çaylar güvenilir midir?
Tabii ki de zararlılar. Özellikle böbrek ve karaciğere hasar veriyorlar. Az önce ablama sordum güvenilir kaynak 😎

Ayrıca İnstagram'da fare zehri koyma ihtimalleri bile var. Almayın kesinlikle.

Hayır değil. Tamamen para tuzağı ve sağlığından olabilirsin. Şöyle bir şey de var ki Facebook, Google gibi şirketler seni reklam verme amaçlı dinlerler. Yani örnek olarak evinde köpek yoksa ve hiç köpek hakkında konuşmadıysan 1-2 dakika mikrofona doğru köpek ve köpek oyuncaklarının geçtiği birkaç cümle konuşman yeterli. Artık instagramında ve diğer sosyal medyalarda önünde köpek veya köpek oyuncağı reklamı var. Yani sen kilolarından konuştuğun ve kilo vermeyi dile getirdiğin için reklam olarak bunu algılıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yani bende istemiyorum ama arkadaşlar diyince sormak istedim. Zaten KYK yurdundayım kısabilirim yemekten. Bol bol su içerim. Birde bir kaç arkadaş spor demiş. Kanka okul dağın başında spor yapma imkanım salona gitmeden pek yok gibi. Salon desek çok uzak. Ama burada bir kaç hareket yapabilirim.

Sağlıklı bir şekilde kilo vermenin en iyi yöntemi kalori açığı yaratmaktır. Böyle ne idüğü belirsiz kimyasalları vücuda sokmamak gerekli.

En iyisi Doğadan'ın Form çayları 🙂 Metabolizmayı hızlandırıyorlar.

Geri
Yukarı