Zayıflık ve halsizlikten doktora gittim

ANORM4L

Hectopat
Arkadaşlar benim sürekli uykum geliyordu ve cok zayıf olmaktan şikayetciydim. Doktor kan idrar testi falan yaptı bana birkaç ilaç yazdı D vitamini 1 iğne ve bir de Pharmaton yazdı. Daha ilaçları almadık yarın alacağız. Benim kafamda iki soru var birincisi bu Pharmaton kullanan var mı işe yarar mı kilo almak istiyorum faydası olur mu? İkinci sorum ise doktor popondan 1 iğne yiyeceksin dedi 😁 İğne yemek dert değil ama ben şimdi ne iğnesi diyeceğim buradaki sağlık ocağına onlar hangi iğneyi yapacaklarını nereden bilecekler? Cevaplarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zayıf değilim ama bende de aynı durum vardı. Doktora gittim kansızlık çıktı.
2 ay boyunca demir ilacı(hap), b12 iğnesi, d vitamini damlası ve folik asit hapı aldım. İğneni sana reçete vermiş olması lazım. Eczaneden iğneyi sen alıcaksın sonra acile gidiceksin iğne yaptıracaktım diyeceksin 5-10 tl gibi bir fiyata yapıyorlar.

Ayrıca iğnenin adını yazarsan daha kesin bilgi verebilirim.Geçmiş olsun.

Hocam, moralini bozmak istemem ama bende aynı sıkıntıları yaşıyorum doktora gittim o iğne matkap gibi ve kilo falan aldırmıyor uykusuzluk yapıyor Devit3 kanserojen zaten.

iğne yememe gerek yokmuş sağlık ocağında öyle dediler ağızdan yutacaksın dediler doktorada neden iğne yazıyo bu sürekli diye geçirdiler. valla kilo aldırır inşallah ama harbiden hiç bir fark hissetmedim açıkçası ne bi iştah ne bi piskolijik bişey yok.

iğne yememe gerek yokmuş sağlık ocağında öyle dediler ağızdan yutacaksın dediler doktorada neden iğne yazıyo bu sürekli diye geçirdiler. valla kilo aldırır inşallah ama harbiden hiç bir fark hissetmedim açıkçası ne bi iştah ne bi piskolijik bişey yok.
Dodex yazdıysa, onu ağızdan almak çok zararlı. Annem hemşire hatta iğneyi o vuruyordu. Bu arada, 2 gün sonra etki etmeye başlar ama dediğim gibi uykusuzluk kesin yapacak, yorulma vs hissetmeyeceksin ilk zamanlar güzel gelir sonra bıkarsın.

Arkadaşlar benim sürekli uykum geliyordu ve cok zayıf olmaktan şikayetciydim. Doktor kan idrar testi falan yaptı bana birkaç ilaç yazdı D vitamini 1 iğne ve bir de Pharmaton yazdı. Daha ilaçları almadık yarın alacağız. Benim kafamda iki soru var birincisi bu Pharmaton kullanan var mı işe yarar mı kilo almak istiyorum faydası olur mu? İkinci sorum ise doktor popondan 1 iğne yiyeceksin dedi [emoji16] İğne yemek dert değil ama ben şimdi ne iğnesi diyeceğim buradaki sağlık ocağına onlar hangi iğneyi yapacaklarını nereden bilecekler? Cevaplarınızı bekliyorum.
Etkisi nasıl şuan? Kilo aldın mı?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı