Zcash Madenciliği - Sık Sorulan Sorular

"Remember: to add your account to the database you should find at least one share"

Böyle Bir Hata Alıyorum Sebebi Nedir?
Henüz ağa katılamamışsınız. Her şeyi yazdığı gibi yaptınız mı? start.bat dosyası olması gerektiği gibi düzenlendi mi? Eğer her şey tamamsa, internet bağlantınız varsa ve grafik kartınız 2 GB ya da üstüyse bir süre sabredin, kazı işlemi başlayacaktır.

Henüz ağa katılamamışsınız. Her şeyi yazdığı gibi yaptınız mı? start.bat dosyası olması gerektiği gibi düzenlendi mi? Eğer her şey tamamsa, internet bağlantınız varsa ve grafik kartınız 2 GB ya da üstüyse bir süre sabredin, kazı işlemi başlayacaktır.
Hepsini uyguladım. Yaklaşık 1 saat gecikmeli geliyormuş. Jaxx programında Zec parası sürekli "0.00000000" olarak duruyor. Sorun var mı yoksa belli bir miktardan sonra göstermeye başlayacak mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
12 güvenlik kelimesini alamıyorum Menu>Tools>Backup Wallet bu adımları izliyorum fakat yok vermiyor boş bir yer geliyor ben yazıyorum oraya 12 kelimeyi ama hiçbir şey olmuyor

Hepsini Uyguladım.Yaklaşık 1 Saat gecikmeli geliyormuş. Jax programında Zec parası sürekli "0.00000000" olarak duruyor. Sorun var mı yoksa belli bir miktardan sonra göstermeye başlayacak mı?
Bunu asıl gönderide cevapladım zaten, okumamışsın.

S: Madenciliğe başladım ama cüzdanda para görünmüyor?
C: Nanopool bir madencilik havuzudur. Havuza 0,01 ZEC katkı yaptığınızda ödemeniz yapılacaktır.

Zamanla geliyormuş. PC'de GTX 960M var. Bu kart için 67 sol/s az bir değer değil mi?
Normal. Mobil kartlardan çok şey beklememek gerekir.

12 güvenlik kelimesini alamıyorum Menu>Tools>Backup Wallet bu adımları izliyorum fakat yok vermiyor boş bir yer geliyor ben yazıyorum oraya 12 kelimeyi ama hiçbir şey olmuyor
upload_2017-6-22_20-9-18.png

View Backup Phrase kısmından görebilirsin. O kısmı güncelliyorum.

Benim laptop da bir denmek istedim. Ekran kartı HD 7600m ve aşağıdaki hatayı verdi. Acaba nerede yanlış yaptım?

Eki Görüntüle 243458
Kartın yongasında CUDA çekirdekleri olmayabilir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı