Zed için Build ve rün önerisi

• Konuyu başlatan Seru
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 2B

Seru

Hectopat
Sizce Zed'e hangi rün ve hangi Build kasılmalı? Bence yenilmez Lane'de güçsüz ama late Game güçlü bayağı. Elektrik ver de tam tersi, yenilmezin bence Build'e de. Kararma mı yoksa sinsi pençe mi daha güçlü? Bence kararma daha güçlü, sizlerin de fikirlerini almak istedim.

Sizce Zed'e hangi rün ve hangi Build kasılmalı? Bence yenilmez Lane'de güçsüz ama late Game güçlü bayağı. Elektrik ver de tam tersi, yenilmezin bence Build'e de. Kararma mı yoksa sinsi pençe mi daha güçlü? Bence kararma daha güçlü, sizlerin de fikirlerini almak istedim.

Blitz adlı uygulamayı karşı takıma göre size rün ve item büyü koridor seçimine göre bunu sizin için yapmakta.

Kararma > Sinsi Pençe

Kararma + Vahşi Hydra her maç alınması gereken itemler, gerisi karşıya bağlı.

Benim genelde kullandığım build;

• Kararma
  • Hydra
  • Dominik
  • Tahsildar
  • Ayakkabı
  • Gecenin Kıyısı

Tank varsa Gecenin Kıyısı yerine Kara Balta tercih ediyorum.

Karşı takıma göre rün seçmen gerek. Öyle sabit bir rün alıp oynamamalısınız.

Karşında broken şampiyonlar varken yıldırım girmek daha mantıklı bence. Off-tank ya da tank şampiyonlar varsa yenilmez giriyorum. Build önerisi olarak ihtişamlı eşya da karşı takıma bakarak alınmalı. Şampiyona hakimsen sinsi pençe çok güçlü oluyor. Keza sürekli dürtebildiğin menzil avantajının sende olduğu şampiyonlara karşı da kararma öyle. Bunun dışında mobilitesi senden yüksekse karşıdaki nişancının vs. youmoo da şart. Savaşı devam ettirebilmek adına hydra tercih ediyorum. Ek olarak bence serylda zed için en güçlü eşyalardan bir tanesi. İtem ve rün seçiminde kesin diye bir şey yoktur. Tamami ile karşı kompozisyona bağlı kalarak yapılması gereken şeyler.

Kardeşim şimde ben Zed otp 2 milyonum Zed'de en iyi rün bana göre yenilmez hem late Game'de güçlü hem de last Game de güçlü kardeşim

Geri
Yukarı