Zeiron FX60 vs toplama PC

Kayra Orhan

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben Zeiron FX60 almayı düşünüyorum ama bazı kişiler sakın alma demiş, bana 10bin TL'ye PC toplatır mısınız? Oynayacağım oyunlar ETS 2, GTA 5, Forza 4, Mafia 2, PES 2020, bir de birkaç oyun daha. 10.000TL monitör dahil.

Arkadaşlar ben Zeiron FX60 almayı düşünüyorum ama bazı kişiler sakın alma demiş, bana 10bin TL'ye PC toplatır mısınız? Oynayacağım oyunlar ETS 2, GTA 5, Forza 4, Mafia 2, PES 2020, bir de birkaç oyun daha. 10.000TL monitör dahil.
Toplama PC. Zeiron, Turbox, Izoly, Dragos sistemler alınmaz.

@Emma Stone hocam bu konularda iyidir.

Ben Technopat'ta yeniyim. 9K-10K'ye önerdiği toplama varsa linkini atar mısınız?

Bu arada YT'de Zeiron FX60 FPS performansı falan izledim. Forza 4'te 50 FPS, GTA 5'te 40-50 FPS, Valorant'ta 100-1300 FPS falan alıyor. Neden önermiyor kimse hazır sistem?

Son düzenleyen: Moderatör:
O paraya, tam 10 sene önce çıkmış, eskimi eski, bir sistem mi alacaksın?
Sana monitör hariç 8000 TL civarı bir makine bakınayım.

Hangi oyunları oynattırır kanka ben bunlardan anlamyom

Her oyunu oynarsın performansa buradan bakabilirsin:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Jarvis-X | AMD Ryzen 5 4500 | 8 GB DDR4 | GTX 1050 Ti 4 GB | 240 GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com

Arkadaşlar şuna da baksanıza. RAM'ı 1x16 yaptım ve monitor olarak 2699 TL olanı ekledim. Klavyede 690 TL'liği seçtim, soğutucu olarak 170 TL'liği seçtim ve fareyi de hediye olanlardan seçtim. Başka değişiklik yapmadım. Totalde 12.292 TL oldu. Aslında ailem 12 bini kabul eder. Alayim mi bunu, hangi oyunları rahat oynarım?

Jarvis-X | AMD Ryzen 5 4500 | 8 GB DDR4 | GTX 1050 Ti 4 GB | 240 GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com arkadaşlar şunada baksanıza(RAM'ı 1x16 yaptım ve monitor olarak 2699 TL liği ekledim klavyede 690tlliği seçdim, soğutu olarak 170tlliği seçdim ve mausuda hediye olanlardan seçdim(başka değişiklik yapmadım) Total'de 12.292 TL oldu aslında ailem 12 bin tlliğide kabul eder alayim mi bunu hangi oyunları rahat oynarım?

Kötü hocam o sistem o kadar para etmez.

Geri
Yukarı