Zeiron sisteme depolama önerisi

theumtkyd

Hectopat
Daha fazla  
Bir yakınımın sistemi bu. 240 GB ek depolama almak istiyor. Bütçesi yok mümkün olduğunca F/P önerirseniz güzel olur. Ayrıca M.2 mi SATA mı yoksa HDD mi ona da siz karar verin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir yakınımın sistemi bu. 240 GB ek depolama almak istiyor. Bütçesi yok mümkün olduğunca F/P önerirseniz güzel olur. Ayrıca M.2 mi SATA mı yoksa HDD mi ona da siz karar verin.

Linkte sıkıntı var hocam. Eğer M.2 SSD girişi varsa tabii ki M.2 alın. Oyun vs yükleyecekse SSD daha iyi olur HDD yerine ama belge, fotoğraf vb. yüksek hacimli dosyalar için ise HDD tercih edebilirsiniz.

Linkte sıkıntı var. Yenileyebilir misin? Sistemi göremiyorum. Ama yine de cevap vereceğim. M.2 girişi varsa M.2 SSD alınabilir. Yoksa SATA SSD alınabilir.
Linkte sıkıntı var hocam. Eğer M.2 SSD girişi varsa tabii ki M.2 alın. Oyun vs yükleyecekse SSD daha iyi olur HDD yerine ama belge, fotoğraf vb. yüksek hacimli dosyalar için ise HDD tercih edebilirsiniz.
Kusura bakmayın konuyu aceleyle açıp yattım farketmemişim. Linki bu Zeiron SX75 Masaüstü Bilgisayar i7-860 8 GB 240 GB SSD 4 GB 24" Yorumları - Trendyol şimdi bakar mısınız? M2 girişi yok sanırım ben anakartın fotoğraflarında göremedim. Model önerisi yapar mısınız? Anakartı Esonic H55 DDR3 imiş.

Ayrıca evet oyun için kullanılacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı