Zelda benzeri oyun önerisi

AltairRR

Hectopat
Yer
Konohagakure
Daha fazla  
Arkadaşlar, böyle Zelda'ya benzer oyun arıyorum. Açık dünyası olan, dungeon dolu oyun mesela. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, böyle Zelda'ya benzer oyun arıyorum. Açık dünyası olan, dungeon dolu oyun mesela. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Şöyle bir şey var. Bir bak istersen:

Yeni mobil oyun genshin ımpact olabilir belki. Bir de Ubisof'un aralikta cikaracagi yeni bir oyun vardi ımmortals: Fenyx rising.

Genshin Impact yeni çıktı bir Botw değil ama sonuçta bedava bi oyun ve kalitesi buna rağmen oldukça yüksek. Animasyonları güzel akıcı vuruş hissi yeterli bazen güzel bazen kötü. Savaş sırasında önceden atadığımız karakterler arasında tek tuşla geçiş yapabiliyoruz hepsinin kendi elementi var. Elementleri combolayabiliyoruz mesela su elementi kullanan karakterinle bir skill atıp elektrik elementi kullanan karakterine geçip saldırdığında su elementinden hasar almış tüm karakterler ekstradan elektrik hasarı alıyor gibi. Dungeonlar ise çok kolay bulmacalar içeriyor bulmaca bile denmez çok kolay geneli savaş odaklı açık dünyada yine bulmaca sayılmayacak şeyleri çözerek ekstradan sandık bulabiliyoruz. İleride güncellemeler ile çok daha iyi bir oyun olabilir. Pc'deki tek alternatif bu ubisoftun Immortals: Fenyx Rising'i çıkana kadar.

Yeni konular

Geri
Yukarı