ZenFone 3 Deluxe Tahmini Fiyat Nedir?

Xeon

Kilopat
Makaleler
1
Yeni Zenfone'lar tanıtıldı biliyorsunuz. Ben şu an Deluxe'u düşünüyorum almak için ama tahmini ne kadar fiyatla gelir Türkiye'ye? 64GBlık versiyonu 499 dolarmış sanırım.

Bir sorum daha var incelemelerde gördüğüm kadarı ile sim kart slotu yok sim nerden takılıyor acaba?

İçimden 1,999 TL olması geçiyor ama gerçek senaryoda 2099 veya 2199 TL gibi bir fiyatla gelecektir.

Asus için görmedim daha fakat eğer ithalatçı garantili telefonlar gelir ve 1500TL'den satılırsa hepsiburada'dan, direk üzerine atlayıp sahipleneceğim bir telefon kendisi :)

Üstad cihaz 1450 TL olacak sanırım. İnternet'de okuduğum bir habere göre 470 ile 500 dolar arası bir rakam söyleniyor. Bende Deluxe yada Ultra almayı düşünüyorum...

499 dolar olan bir telefonun 1500TL'den türkiye'ye girmesi malesefki mümkün değil, keşke mümkün olsaydı.. Tabii devletimizin vergilerden başka bir gelir kaynagı olmadıgından satılan her üründen üreticinin kazandıgı kadar para kazanmayı hedef belirlemiş kendisine

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı