Zengin hikayeli oyun tavsiyesi

Teşekkür ederim.
Rica ederim, iyi oyunlar. KCD'ye ek olarak bu oyunları da önerebilirim.

FFXV'nin makine çevirisi bulunuyor. Fakat İngilizce oynamak daha sağlıklı olabilir. Vampyr ise geçtiğimiz günlerde Epic Games tarafından ücretsiz verilmişti. Hikayesiyle, atmosferiyle gayet başarılı bir oyundur, aldıysanız oynamanızı şiddetle öneririm.

Listedeki oyunlardan mı öneride bulunacağız yoksa liste harici bir oyun mu önereceğiz? Eğer listeden önereceksek RDR 2, Death Stranding ve Days Gone öneriyorum. Eğer listenin dışından ise aşağıda verdiğim görseldeki oyunları öneriyorum. Hepsi şahsen bitirdiğim ve türkçe yaması veya resmi dil desteği bulunan oyunlardır.

Bitirdiğim için sildiğim oyunlar.png

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim. Hepsini tek tek inceliyorum. Peki Dark Souls, Dishonered ve Borderlands serisini önerir misiniz ?

Dishonored serisinin hikayesi güzeldir, ama hikayesiyle ön plana çıkan bir oyun değil oynanışı çok sağlam bir oyun, özellikle 2. oyunun oynanışı çok akıcı ve gizlilik odaklı oynarsanız büyük keyif alırsınız. Borderlands serisi hakkında çok az şey hatırlıyorum, uzun zaman önce 50 saat kadar Borderlands 2 oynamıştım, açık dünyası ve atmosferi çok güzeldi, grafikleri Cartoon tarzında eğlenceli bir oyundu tavsiye ederim. Dark Souls serisi hakkında tek bildiğim büyük bir evreni var, hikayesel açıdan zengin ama oynanışı çok zor.

Geri
Yukarı