Zenmarket sitesi güvenilir mi?

Şu an bir ürün satın almaktayım, geldiği zaman (gelirse) haber veririm size ki ben güveniyorum, bir sorun çıkacağını sanmam.

https://zenmarket.jp/tr/amazon.aspx?c=2151911051

Şöyle bir site keşfettim. Daha önce gören, duyan birileri var mı? Japonya'dan geliyormuş ve fiyat olarak uygun bayağı. Dolandırıcı olma olasılığı nedir?
Ben bir ürün satın aldım şuan hala gelmedi muhtemelen 3 hafta sonra falan gelir o zaman yazarım ama bence güvenilir

Son düzenleme:
Şu an bir ürün satın almaktayım, geldiği zaman (gelirse) haber veririm size ki ben güveniyorum, bir sorun çıkacağını sanmam.

Ben bir ürün satın aldım şu an hala gelmedi muhtemelen 3 hafta sonra falan gelir o zaman yazarım ama bence güvenilir.

Yorumunu bekliyor olacağım.

Ben bir ürün satın aldım şuan hala gelmedi muhtemelen 3 hafta sonra falan gelir o zaman yazarım ama bence güvenilir
benimki 2 haftada gelmişti. videoyu bir türlü halledemedim. malum üniversite sınavına hazırlanıyorum

Yorumunu bekliyor olacağım.
Geldi şu an hiçbir sorunu yok fakat tek sorun Japan Post şirketinin PTT ile çalışıyor olması. PTT yüzünden kargoyu iki kere türkiyeye getirtmek zorunda kaldım ve ücretler çok tuzluydu. Neyse ki sonunda kargom bugün geldi. Hiçbir sıkıntısı yoktu, çok güzel paketlemişlerdi. İki kere Japonyadan Türkiyeye gidip gelmesine karşın hiçbir hasarı yoktu. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı