ZenMate Olmadan İnternet Açılmıyor

ozdemiromer999

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Technopat ailesi.

Arkadaşımın evinde ZenMate olmadan internet açılmıyor. Bu sorun sadece kendi bilgisayarında değil evdeki tüm bilgisayarlar için geçerli. Kendi bilgisayarımı götürdüğüm zaman internete hiçbir şekilde giremediğimi fark ettim ve sonra arkadaşıma sordum.

Arkadaşım bana durumu anlattıktan sonra kendi telefon internetini açtı ve ZenMate'i kurdu ve ZenMate'in ayarlarını yaptı. Ayarları yaptıktan sonra kendi telefonundaki internetini kapayıp Laptop'umu evin internetine bağladı ve hemen bilgisayar internete girmeye başladı ardından sorun çözüldü.

Benim ve arkadaşımın sorusu neden ZenMate olmadığı zaman internete hiçbir şekilde hiçbir bilgisayardan bağlanılamıyor ? Şimdiden teşekkürler.

Modem ayarlarından DNS'i bulsun. Daha sonra Google DNS (8.8.8.8 - 8.8.4.4) girsin ve kaydetsin. Modemi yeniden başlatsın. Sorun düzelmezse modemi fabrika ayarlarına çevirsin. Yine düzelmezse servis sağlayıcısı ile iletişime geçsin.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı