Rehber Zenmate VPN'in ücretsiz deneme sürümünü başlatmak

Zenmate uzantısını bağlantıdan tarayıcınıza indirin. Maalesef telefon için desteği bulunmuyor.

Tarayıcı üzerinden uzantı simgesine tıklayın.

Uzantının tanıtım bildirimlerini sağ alttan kapatın ve sol üstteki üç çizgiye tıklayın.

Eki Görüntüle 1661529

Daha sonrasında ''Şimdi denemeye başla'' seçeneğine tıklayın.

Eki Görüntüle 1661530

Sizi Zenmate üyelik sitesine aktaracaktır. Buradan e-postanızı girip şifre oluşturarak kaydolun.
Bu arada ana sitesine erişim engeli var.

Eki Görüntüle 1661531

Daha sonrasında e-posta adresinize onay için e-posta gelecek oradan onay yapın. Site engelli olduğundan Cloudflare uyarısı verecektir ama onaylacaktır.

Eki Görüntüle 1661527

Kendisi otomatik olarak uzantıya üyeliği giriyor. Ama girmezse yine üç çizgili menüden giriş yapabilirsiniz.

Eki Görüntüle 1661539

Daha sonrasında size yakın bir sunucu çekerek kullanabilirsiniz. Eğer hız sorunu yaşarsanız sunucu değiştirin.
Şu anlarda en çok ihtiyacımız olan şey. Ciddiyim , VNP kullanmadan bağımsız haber sitelerine vs. girerken internet hatası veriyor. Youtube falanda yavaşlıyor normali kullanırken. Silip yükleyip farklı postalarla yaparız. Ne olur ne olmaz.

Twitter üzerine getirilen erişim kısıtlamasından dolayı bu konuyu açıyorum. ZenMate 7 günlük deneme sürümü için sizden herhangi bir ödeme bilgisi vb. istemiyor. Ayrıca bu süre içerisinde kısıtlamanın kaldırılacağına inanıyorum. Şimdilik Twitter girip insanların bilgileri ulaştırmasına yardımcı olabilirsiniz.

Kurulum:

ZenMate uzantısını bağlantıdan tarayıcınıza indirin. Maalesef Türkiye için telefon desteği bulunmuyor.

Tarayıcı üzerinden uzantı simgesine tıklayın.

Uzantının tanıtım bildirimlerini sağ alttan kapatın ve sol üstteki üç çizgiye tıklayın.

Eki Görüntüle 1661529

Daha sonrasında ''Şimdi denemeye başla'' seçeneğine tıklayın.

Eki Görüntüle 1661530

Sizi ZenMate üyelik sitesine aktaracaktır. Buradan e-postanızı girip şifre oluşturarak kaydolun.
Bu arada ana sitesine erişim engeli var.

Eki Görüntüle 1661531

Daha sonrasında e-posta adresinize onay için e-posta gelecek oradan onay yapın. Site engelli olduğundan Cloudflare uyarısı verecektir ama onaylacaktır.

Eki Görüntüle 1661527

Kendisi otomatik olarak uzantıya üyeliği giriyor. Ama girmezse yine üç çizgili menüden giriş yapabilirsiniz.

Eki Görüntüle 1661539

Daha sonrasında size yakın bir sunucu çekerek kullanabilirsiniz. Eğer hız sorunu yaşarsanız sunucu değiştirin.

Merhaba müsaitseniz bir konu hakkında sizden yardım almak istiyordum

Geri
Yukarı