Zevkine Custom ROM yüklenir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Odios01

Hectopat
Merhaba. Şu an One UI'da herhangi bir sıkıntı yaşamıyorum, zevkine Pixel Experience kuracağım. Sizce öylesine kurulur mu yoksa normal One UI'da mı kalınır?
@Umut Nas hocam sizi de şöyle etiketleyeyim. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben zevkine bir günde 12 farklı ROM kurduğumu bilirim hocam :D
Tabii ki de Pixel Experience kurulur. @azimli42 hocamın S8 telefonuna kurmuştuk.
Dediği gibi. Telefonum canavar gibi. Hatta minibüs de iken bu pixel 6 pro mu ya demişti. Bi gelmedi Türkiye'ye dedi. Fark ediyor tabii. Taa ki telefon galaxy s8 diyene kadar :D

Pixel yazılımını şahsen ben çok beğeniyorum. Bence one UI ve MIUI dan daha iyi.
Ben de Pixel'i seviyorum. One UI'ın arayüzü hoş ama bir süre sonra aşırı monotonlaşıyor ve sıkıcı gelmeye başlıyor bence.
Dediği gibi. Telefonum canavar gibi. Hatta minibüs de iken bu pixel 6 pro mu ya demişti. Bi gelmedi Türkiye'ye dedi. Fark ediyor tabii. Taa ki telefon galaxy s8 diyene kadar :D
:D

@AnotherJourney hocam şimdi aklıma şu geldi, performans olarak nasıl? Performans çok düşer mi? Veya artar mı?

Son düzenleme:
Ben de Pixel'i seviyorum. One UI'ın arayüzü hoş ama bir süre sonra aşırı monotonlaşıyor ve sıkıcı gelmeye başlıyor bence.

:D

@AnotherJourney hocam şimdi aklıma şu geldi, performans olarak nasıl? Performans çok düşer mi? Veya artar mı?
Sana söyle diyeyim. Ben 2 3 hafta pixel rom kullandım. Tek sıkıntısı aşırı ısınma bu sebeple pil tüketimi fazla oluyordu. Bende HadesROM 3.0 kurdum. Yani S8'i S10 Plus cihazına çevirmiş oldum. OneUI acayip değişmiş gerçekten. S10 PLUS'dan farkı yok. Daha verimli ve batarya tüketimi daha ömürlü gidiyor.

Birde HadesROM 3.0 sürümüne bak derim.

Sana söyle diyeyim. Ben 2-3 hafta pixel ROM kullandım. Tek sıkıntısı aşırı ısınma bu sebeple pil tüketimi fazla oluyordu. Bende HadesROM 3.0 kurdum. Yani S8'i S10 Plus cihazına çevirmiş oldum. One UI acayip değişmiş gerçekten. S10 Plus'dan farkı yok. Daha verimli ve batarya tüketimi daha ömürlü gidiyor.

Bir de HadesROM 3.0 sürümüne bak derim.
Ben ana ekranı, telefonla gelen uygulamaların (ayarlar, hesap makinesi gibi) falan değişik olmasını istiyorum. Bence bu telefonda ısınma gibi bir problemin olacağını zannetmiyorum. Oyunlarda bir tık fazla sıcak oluyor ama onun dışında herhangi bir sıkıntı yok şu an.

Ben ana ekranı, telefonla gelen uygulamaların (ayarlar, hesap makinesi gibi) falan değişik olmasını istiyorum. Bence bu telefonda ısınma gibi bir problemin olacağını zannetmiyorum. Oyunlarda bir tık fazla sıcak oluyor ama onun dışında herhangi bir sıkıntı yok şu an.
Dediğim gibi S8 cihazda böyle sorun vardı. Yoksa harika yazılım. Ancak ONEUI 3.0'de şu an mutluyum :)

Dediğim gibi S8 cihazda böyle sorun vardı. Yoksa harika yazılım. Ancak ONEUI 3.0'de şu an mutluyum :)
One UI hantal diyorlar ama hiç öyle hissettirmiyor. Aslında güzel yazılım fakat aynı arayüzden sıkıldım, farklı bir deneyim istiyorum. Teşekkürler. İyi akşamlar, iyi forumlar dilerim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı