Zeytinli Rock Festivali'ne kaymakamlık engeli

İlim yayma Cemiyeti'nin iptal edilen zeytinli rock festivali ile ilgili "gençlerin ahlakını" bozacağı gerekçesiyle iptal edilmesi için duyuru paylaştığı ortaya çıktı Kaynak:Gazeteci İbrahim Haskoloğlu 😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃

İşte arkadaşlar ben de tam olarak bu sebepten dolayı "aday kim olursa olsun fark etmez gidip Millet İttifakına oy vereceğim" diyorum. En azından festivallerimiz yasaklanmaz.

Gelişme: Zeytinli rock Festivali'nin kaymakamlığın verdiği iptal kararına yapılan itirazda red edildi.

İşte arkadaşlar ben de tam olarak bu sebepten dolayı "aday kim olursa olsun fark etmez gidip Millet İttifakına oy vereceğim" diyorum. En azından festivallerimiz yasaklanmaz.
Bu ülkenin yaşam tarzı çok ileri derecede muhafazakarlık ve vergi çeşitlerinden dahi fazla olabilecek kadar örf ve adeti mevcut. Yobazlık, hırsızlık ve sapıklık had safhada. Değişmesi gereken şey hükümetten ziyade kafa yapısı. Ayrıca, "aday kim olursa olsun" kafası da bayağı kötü.

Değişmesi gereken şey hükümetten ziyade kafa yapısı.
Bunlara prim verilmezse zaten kafa yapısı da otomatik olarak değişecektir.

Ayrıca, "aday kim olursa olsun" kafası da bayağı kötü.
Norveç veya Finlandiya'da yaşıyor olsaydım evet kötüydü ama şu durumda artık kötü değil.

Norveç veya Finlandiya'da yaşıyor olsaydım evet kötüydü ama şu durumda artık kötü değil.
Norveç ve Finlandiya'da yaşamıyoruz diye niye itaatkar oluyoruz? Niye bizim paramızla çalışan sıradan insanların kendi çıkarları uğruna siyaseti belirlemesine ses çıkarmıyoruz? Kusura bakmayın da bu durum Erdoğan giderse ülke gider, din gider o gider bu gider kafasıyla aynı şey.

Bunlara prim verilmezse zaten kafa yapısı da otomatik olarak değişecektir.
Primle alakalı değil bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı