Zindanda başlayan, yaratıklarla savaşılan oyunun adı nedir?

Ahmet Şimşek

Hectopat
Daha fazla  
2008'de ilk bilgisayarımı aldığımda elime geçen bir CD'den oyun yüklemiştim. O dönem çok zevk almıştım fakat şimdi oyunun ismini hatırlayamadığımdan bulamadım. Oyun zindan tarzı bir yerde başlıyordu elimizde crossbow ve pompalı tarzı bir silahla başlayıp bir yoldan dağa doğru gidiyorduk. Gittiğimiz yerde devasa bir kapı ve etrafta bir çok mancınık bulunuyordu. Yanlış hatırlamıyorsam mancınıkların bir tanesiyle etkileşime girdikten sonra her taraftan ork benzeri yaratıklar üstümüze doğru geliyordu. 2003'te çıkan Will Rock oyununa çok benzer bir yapısı vardı.

Son düzenleme:
2008'de ilk bilgisayarımı aldığımda elime geçen bir CD'den oyun yüklemiştim. O dönem çok zevk almıştım fakat şimdi oyunun ismini hatırlayamadığımdan bulamadım. Oyun zindan tarzı bir yerde başlıyordu elimizde crossbow ve pompalı tarzı bir silahla başlayıp bir yoldan dağa doğru gidiyorduk. Gittiğimiz yerde devasa bir kapı ve etrafta bir çok mancınık bulunuyordu. Yanlış hatırlamıyorsam mancınıkların bir tanesiyle etkileşime girdikten sonra her taraftan ork benzeri yaratıklar üstümüze doğru geliyordu.
Orklar, crossbow, pompalı denince Orcs Must Die! geldi aklıma ama tuzak koyma gibi eylemleri de tarif etmeniz gerekirdi sanırım.

2011 yapımıymış zaten, pardon.

Yeni konular

Geri
Yukarı