Zippo çakmak tavsiyesi

Dostlar buradan Zippo çakmak almak istiyorum, sizce POWER2016 satıcı güvenilir mi daha önce satın alan var mı?https://www.amazon.com.tr/gp/product/B003WGMFAM/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A1FFVOYJP1LNSY&th=1
Önerdiğiniz uygun orijinal Zippo çakmak var mıdır?
1679517124574.png

Evet hocam yorumları az çok okudum ama orijinal Zippo sitesinden mi almak mantıklı sizce çünkü Amazon 30 gün içinde iade alıyor nereden almak lazım.

İade etse bile yorumda Zippo'nun toplama şekilde olduğunu belirtmişler. Ben olsam kendi sitesinden orijinal ürün alırdım. Ne de olsa almakta kararlı gibi duruyorsunuz.

İade etse bile yorumda Zippo'nun toplama şekilde olduğunu belirtmişler. Ben olsam kendi sitesinden orijinal ürün alırdım. Ne de olsa almakta kararlı gibi duruyorsunuz.
Yani sadece fiyatları artmadan evde kalsın bir tane hoşuma gidiyor. Çakmasını kullanmıştım bir ara tekerlek kısmı çok sertti iade ettim. Orijinal merak ettiğim için iyi bir yerden almak istiyorum.

Yani sadece fiyatları artmadan evde kalsın bir tane hoşuma gidiyor. Çakmasını kullanmıştım bir ara tekerlek kısmı çok sertti iade ettim. Orijinal merak ettiğim için iyi bir yerden almak istiyorum.

Dediğim gibi madem almaktan eminsiniz kendi sitesinden aldığınız ürün orijinal geleceği için iade etmenize gerek kalmayacaktır.

Amazon'un kendisi satmıyor zaten, gerçekten toplama satıyor olabilir. Güvenilir bir yerden alın derim, ömür boyu garantili lüks bir eşya alıyorsunuz, azıcık daha para harcamaktan kaçmayın.

Önerdiğiniz uygun orijinal Zippo çakmak var mıdır?
Orijinal arıyorsan direkt zippo.com.tr adresinden alsana.

Su cok hosuma gitti:

Hocam ben Hepsiburada üzerinden aldım geçen senenin sonunda Zippo Türkiye satıcısından ürün orjinal memnunum.

Tercih ettiğim model ekte belki seçmenize yardımcı olur, ben 1 hafta kadar bakınmıştım. :)

Eki Görüntüle 1711280
Hocam dc adresiniz falan var mı ? Birkaç soru sormak istiyorum zippo hakkında. Attığınız renk kalmamış sanırım hocam.
Orijinal arıyorsan direkt zippo.com.tr adresinden alsana.

Su cok hosuma gitti:

Şİmdi baktım da amazonda zippo turkiye satış yapıyormus onlardan almayı düşünüyorum en azından bir sorunda falan ilgilenir amazon. Attığınız baya hoşmuş.

Geri
Yukarı