Zippo Garantisi Nasıl Olur?

Afur

Hectopat
Arkadaşlar zippo almayı düşünüyorum ve daha önce hiç zippo marka çakmak kullanmadım onun içinde çok bilgili değilim bu konuda. İnternet de okuduğum kadarıyla ömürlük garantisi oluyormuş çakmakların bu doğru mu?
Zippo Black Matte with Border Benzinli Çakmak / 218 Z adlı çakmağı almayı düşünüyorum, önerir misiniz? Çakmakla ilgili herhangi bir problem yaşar mıyım? Durmadan 1-2 liralık çakmak almaktan bıktığım için kaliteli bir çakmak alıp ömürlük olmasını istiyorum.

Kısacası beni detaylıca aydınlatırsanız çok memnun olurum. Bilgilerinize ve tecrübelerinize ihtiyacım var. :)

Bu güne kadar 4-5 tane zippo çakmak kullandım ya kaybettim ya da birine hediye ettim, o şekilde ayrıldık hep.
Tavsiye ederim. İçinden bir garanti kağıdı çıkıyor orada gerekli açıklamalar var. Garanti ile ilgili bir durumunuz olacağını sanmıyorum, çok basit bir düzeneği var ve her parçasını bulmak mümkün. Hatırladığım kadarıyla sadece iç kısmı garantili.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı