Ziraat 18 yaş altı hesap nasıldır?

XDaRKWaRRıoRX

Decapat
Yer
Türkiye
Merhaba. Ben 15 yaşındayım ve bir Ziraat Banka hesabı açtırdım. Kartı daha elime ulaşmadı ve birkaç sorum var cevabını bulamadım.

• Bana ziraat şubesindeki çalışan internet bankacılığı açmadı. Ben hesabımın bilgilerini parasını, ayarlarını nereden görebilirim (velinin hesabından vs mi)
  • İnternet bankacılığını açmanın yolu var mı? (başka şubeden vs.)
  • Bu gelecek Bankkart ile internette (Trendyol, Google Play) harcama yapabilir miyim?

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendi T.C. Numaran ile girebilirsin sadece havale EFT çıkartamıyosun senin hesabına atabilıyorlar parayı.

Bankacılığı açma yolu yok 18 yaşına girmeniz lazım.

Harcama yapabilirsin 3D kodu büyük ihtimale velinin telefon numarasına gider.

Son düzenleme:
Kendi T.C. numaran ile girebilirsin sadece havale EFT çıkartamıyosun senin hesabına atabilıyorlar parayı.

Bankacılığı açma yolu yok 18. yaşına girmeniz lazım.

Harcama yapabilirsin 3D kodu büyük ihtimale velinin telefon numarasına gider.
Teşekkür ederim, Ziraat Mobil'de TC ve şifre yeri var. Şifreye ne yazmam gerekiyor bana şifre verilmedi.

• Bana ziraat şubesindeki çalışan internet bankacılığı açmadı. Ben hesabımın bilgilerini parasını, ayarlarını nereden görebilirim (velinin hesabından vs mi)
  • İnternet bankacılığını açmanın yolu var mı? (başka şubeden vs.)
  • Bu gelecek Bankkart ile internette (Trendyol, Google Play) harcama yapabilir miyim?

• Bankamatikten görüntüleyebilirsiniz. Size bir kağıt kağıt vermiş olmaları gerekli orada da yazıyor bazı bilgiler.
  • Başka şubeden açtırabilirsiniz.
  • Evet, yapabilirsiniz. Doğrulama kodu banka hesabına kimin telefonu kayıtlı ise ona gider.

Yeni konular

Geri
Yukarı