Ziraat ATM EFT ücreti alır mı?

Ben 6-7 sene önce kuveyttürk'den banka hesabı açtırmıştım, o günden bu yana eft-havale hiçbir şekilde tek kuruş ödemedim. Çok memnunum.

İnternetten başvuru yapıyorsunuz kart evinize geliyor galiba ben öyle biliyorum.

Aynen öyle hocam. Kapıya gelip imzaları alıyorlar, kartı veriyorlar. Direk enpara çalışanı geliyor, kurye getirmiyor. Ayrıca; fiziksel banka şubeleri yok, her işlemi cep-internet şubeden yapıyorsunuz. Arkadaşın dediği gibi finansbank kuruluşu ama finansbank değil. Diğer banka ATM’lerinden para çekmelerinizden 1500 liraya kadar fark almıyor. Telefonla aradığınızda şunun için şuna basın demiyor, ilk seçenek müşteri temsilcisi. Ve telefonu açan kişiden standart bankacı konuşması duymuyorsunuz. Hakikaten bankadan güzeli.

Aynen öyle hocam. Kapıya gelip imzaları alıyorlar, kartı veriyorlar. Direk enpara çalışanı geliyor, kurye getirmiyor. Ayrıca; fiziksel banka şubeleri yok, her işlemi cep-internet şubeden yapıyorsunuz. Arkadaşın dediği gibi finansbank kuruluşu ama finansbank değil. Diğer banka ATM’lerinden para çekmelerinizden 1500 liraya kadar fark almıyor. Telefonla aradığınızda şunun için şuna basın demiyor, ilk seçenek müşteri temsilcisi. Ve telefonu açan kişiden standart bankacı konuşması duymuyorsunuz. Hakikaten bankadan güzeli.
Teşekkür ederim. Bir sorum olacaktı; kartı veriyorlar derken kredi kartımı yoksa banka kartımı acaba ?

Her ikisi içinde geçerli. Ne için başvuru yaptıysanız o. Ben ilk önce sadece hesap açtırdım banka kartı geldi. İnternet şubesini beğendim, avantajları güzeldi kredi kartı da istedim o da geldi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı