Ziraat Bankası banka kartı yenilenince temassız gelmedi

dervisgozel

Centipat
Yer
Adıyaman
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3070Ti i712K
17 yaşındayım. Ziraat banka kartımda önceden temassız özelliği yoktu. Yenilettim 2 hafta önce ve kartım bugün geldi, ancak yine temassız özelliği yok. Acaba 17 yaşındayım diye mi yok bilenler yardımcı olabilir mi?

yaş ile alakalı olduğunu sanmıyorum, yeni kartına şifre almadan durumunu bankaya iletirsen temassız kart gönderirler.

17 yaşındayım. Ziraat banka kartımda önceden temassız özelliği yoktu. Yenilettim 2 hafta önce ve kartım bugün geldi, ancak yine temassız özelliği yok. Acaba 17 yaşındayım diye mi yok bilenler yardımcı olabilir mi?
Çipli, temassızı olan Visa kart vardı bende, manyetiği bozulduğu için ATM'de kullanamıyordum. Kartı yenilettik, çipsiz temassızı olmayan Mastercard geldi. MH'yi aradım, tedarik sorunu dedi. Koskoca Ziraat'in elinde çipli temassız banka kartı kalmamış.

Bende kaybettiğim için istedim geldi çipsiz ve temassızdı musteri hizmetlerini aradim iptal edip yeni kart olusturdu temassiz olmasini istedim temassiz gelecegini soyledi fakat kartlarim kisminda bankkart temasssiz degilde bankkart olarak gozukuyor umarim temassiz gelir

Çipli, temassızı olan Visa kart vardı bende, manyetiği bozulduğu için ATM'de kullanamıyordum. Kartı yenilettik, çipsiz temassızı olmayan Mastercard geldi. MH'yi aradım, tedarik sorunu dedi. Koskoca Ziraat'in elinde çipli temassız banka kartı kalmamış.
Son durum? çipsiz karti mi kullaniyorsunuz

Yeni konular

Geri
Yukarı