Ziraat Bankası Bankkart Genç Steam'den Alışveriş

SIOBHAN

Kilopat
Ziraat Bankası Bankkart Genç ile Steam'den alışveriş yapacağım ama yapamıyorum nedeni nedir? Kredi kartını mı açmam gerekiyor? Açsam fazladan ücret filan öder miyim? Aydınlatırsanız sevinirim.
Ve hangi uygulamadan yattığına bakabilirim Bankkart uygulamasında 0 TL gözükürken Ziraat Bankası'nın uygulamasında 1000 TL gözüküyor vadesiz hesapta, beni aydınlatın cahilim bu konularda.

Son düzenleme:
Kartınızı Yurt dışı alışverişine açmanız gerekiyor, internet bankacılığı>kart ayarları>yurt dışı alışverişi aç.

Ziraat Bankası Bankkart Genç ile Steam'den alışveriş yapacağım ama yapamıyorum nedeni nedir? Kredi kartını mı açmam gerekiyor? Açsam fazladan ücret filan öder miyim? Aydınlatırsanız sevinirim.
Ve hangi uygulamadan yattığına bakabilirim Bankkart uygulamasında 0 TL gözükürken Ziraat Bankası'nın uygulamasında 1000 TL gözüküyor vadesiz hesapta, beni aydınlatın cahilim bu konularda.

Kredi kartını internet alışverişlerine açtırman gerekiyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Banka kartın 2 alternatif ödemesi mevcut. Ön taraftaki normal hesap, Arkadaki ise Kredi Kartı olarak geçiyor. Ödeme yapmak istiyor iseniz. Online alışverişe açıp arka tarafta KK bilgileri ile ödeme sağlayın Kredi kartınından ödeme yapar iseniz Kredi CVV2 . Banka ise CVV olarak geçmektedir.

Banka kartından ödeme yapılmıyor mu? İlla kredi kartını mı açacağız? Bu arada internet alışverişlerine açtım 1000 TL bakiye gözüküyor ama Bankkart Gençteki bakiye 0 TL. Hata filan mı acaba?

Banka kartından ödeme yapılmıyor mu? İlla kredi kartını mı açacağız? Bu arada internet alışverişlerine açtım 1000 TL bakiye gözüküyor ama Bankkart Gençteki bakiye 0 TL. Hata filan mı acaba?
banka bölümünden de alış veriş yapabilirsin onun içinde banka bölümünün yurt dışı alışverişini açmalısın

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı