Ziraat Bankası habersiz 165TL çekildi

Müşteri hizmetlerini arayıp paranın neden çekildiğini öğrenmek yerine, bunu burada sorup ve herkesin neden paranın çekildiğine dair yorumlar yapması, resmen kahkaha attım 🤣 😃

Ama arkadaş zaten neden çekildiğini yazmış, nasıl geri alacağını soruyor, bankaya itiraz edebilirsiniz ve büyük ihtimalle alamazsınız. THH başvurusu ile yada müşteri hizmetlerinin insifiyatı ile belki bir şansınız olabilir. sikayetvar.com önerebilirim, biraz baskı kurmanıza yarayabilir.

Müşteri hizmetlerini arayıp paranın neden çekildiğini öğrenmek yerine, bunu burada sorup ve herkesin neden paranın çekildiğine dair yorumlar yapması, resmen kahkaha attım 🤣 😃

Ama arkadaş zaten neden çekildiğini yazmış, nasıl geri alacağını soruyor, bankaya itiraz edebilirsiniz ve büyük ihtimalle alamazsınız. THH başvurusu ile yada müşteri hizmetlerinin insifiyatı ile belki bir şansınız olabilir. sikayetvar.com önerebilirim, biraz baskı kurmanıza yarayabilir.
Hepimizi ezdin geçtin gerçekten. Şimdi ben de gülmeye başladım.

Bu miktara yakın bir miktar benden de çekildi. Kredi kartı yıllık aidatı diye tahmin ediyorum eğer kredi borcun yoksa.

Bir borç falan da yok ama 165 TL aidat mı olur?

Ama arkadaş zaten neden çekildiğini yazmış, nasıl geri alacağını soruyor, bankaya itiraz edebilirsiniz ve büyük ihtimalle alamazsınız. THH başvurusu ile ya da müşteri hizmetlerinin insifiyatı ile belki bir şansınız olabilir. sikayetvar.com önerebilirim, biraz baskı kurmanıza yarayabilir.

Kendim 3-4 saat uğraşıcağıma bilen birinden yardım alarak ilerlemek daha doğru olur tecrübe ettim bunun gibi şeyleri.

Ya otomatik talimatin vardır ya da internet üzerinden aylık bir abonelik gibi bir şey almış olabilirsin. Abone olduğun yerden kart bilgilerini silsende aylık çekimini yapar. Örneğin Yandex disk kart bilgilerini silmenize rağmen her ay çekiyor çatır çatır 🙃 muhtemelen öyle bir şeydir seninkide ve kartı yenilemekten başka çaren yok. Müşteri hizmetleride buna benzer bilgi verecektir sana bekleme yapma ve ara müşteri hizmetlerini kolay gelsin.

Bir borç falan da yok ama 165 TL aidat mı olur?

Kendim 3-4 saat uğraşıcağıma bilen birinden yardım alarak ilerlemek daha doğru olur tecrübe ettim bunun gibi şeyleri.

Aidat için borç olmasına gerek yok.
Aidat zaten borç için alınmıyor, hesabı aktif olarak kullanıyorsanız, aidat alan bankalar var, almayan bankalar var, müşteriye göre bazılarından alıp bazılarından almayan bankalar var.
KK = Kredi kartı aidatı.
KK = Hesap kullanım ücreti.
KK = Hesap işletim ücreti vb. üretilmiş cümlelerle hesap sahiplerinden para toplama taktikleri.

Zaten neden çekildiğini kimsenin bilmediği belli, yani burada oy birliği ile paranın neden çekildiğine karar verip, bankaya bilgimi vereceğiz :)

Müşteri hizmetleri ile görüşmeden, 10.000 tane görüşte alsanız size fayda sağlamaz. Öncelikle paranın ne için çekildiğini öğrenin, ona göre neler yapılabilir belki faydamız olabilir ki zaten bununla ilgili yardımcı olabilecek bir kaç madde yazdım.
Tek yapmanız gereken 5 dk. Müşteri hizmetleri ile görüşmek.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı