Ziraat Bankası kart şifresi almak

pankynindişi

Centipat
Selamlar, babam yeni kredi kartı aldı fakat şifresini bilmiyor. Nasıl olduğunu ben de bilmiyorum, Ziraat Mobil şifresi de yok. Müşteri hizmetlerini arayınca dediklerini yapıyoruz, telefonunuza kod gelecek diyor gelmiyor. O internette SMS şeyini de denedik o da olmadı. Nasıl kartın şifresini alabiliriz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni kart aldıysa ilk başta bankamatikten yapılabiliyor olması lazım. Benim ilk seferimde öyle olmuştu diye hatırlıyorum. Kartımı yenilediğimde bankamatikten olduğunu kesinlikle hatırlıyorum.

KKSIFRE yazıp aralarında boşluk bırakarak “Kartınızın son 6 hanesi, Anne Kızlık Soyadınızın son 2 harfi veya Doğum Yeriniz, kartınızın arkasındaki 3 haneli güvenlik kodu” bilgilerini girerek 4757'e SMS atarsanız Ziraat Kart şifrenizi alabilirsiniz. Ziraat Mobil uygulaması için uygulamadan şifre alınması gerekiyor.

Mobil bankacılığa girebildiniz mi?
Selamlar, babam yeni kredi kartı aldı fakat şifresini bilmiyor. Nasıl olduğunu ben de bilmiyorum, Ziraat Mobil şifresi de yok. Müşteri hizmetlerini arayınca dediklerini yapıyoruz, telefonunuza kod gelecek diyor gelmiyor. O internette SMS şeyini de denedik o da olmadı. Nasıl kartın şifresini alabiliriz?

Artı -1 Eksi

Yeni konular

Geri
Yukarı