Çözüldü Ziraat Bankası olması gerekenden fazla borç gösteriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Merhaba arkadaşlar, 2500 limitli kredi kartım var ve 1900 TL kullanılabilir limitim var yani buna göre 600 TL borcum var ama uygulamaya girdiğimde kart limitimden yüksek borcum var. Anlamadım bir tuhaf oldum resmi eke bırakıyorum. Yardımcı olur musunuz rica etsem? Ne yapabilriim? Bir de şu an 500 ödeyebilirim. Bir sorun olur mu?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230322_082221_com.ziraat.ziraatmobil.jpg
    Screenshot_20230322_082221_com.ziraat.ziraatmobil.jpg
    70,1 KB · Görüntüleme: 421
Son düzenleyen: Moderatör:
Bazen temassız işlemlerde veya muhasebatta farklılık olabilir yansıma ile ilgili ekstreyi bekle düzelir.

Yani bende şu anlık benden kaynaklı bir sıkıntı gözükmüyor değil mi?

bazen temassız işlemlerde veya muhasebatta farklılık olabilir yansıma ile ilgili ekstreyi bekle düzelir.
SDKGHASDKGJAGSKSAJKH

Yani bende şu anlık benden kaynaklı bir sıkıntı gözükmüyor değil mi?

SDKGHASDKGJAGSKSAJKH
Düzelmiş knk bak askfjlhasşfs

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230328_081831.jpg
    Screenshot_20230328_081831.jpg
    72,1 KB · Görüntüleme: 91
Son düzenleme:

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230328_105238_com.ziraat.ziraatmobil.jpg
    Screenshot_20230328_105238_com.ziraat.ziraatmobil.jpg
    69 KB · Görüntüleme: 83
  • Screenshot_20230328_105250_com.ziraat.ziraatmobil.jpg
    Screenshot_20230328_105250_com.ziraat.ziraatmobil.jpg
    53,4 KB · Görüntüleme: 627
  • Screenshot_20230328_104633_com.ziraat.ziraatmobil.jpg
    Screenshot_20230328_104633_com.ziraat.ziraatmobil.jpg
    50,3 KB · Görüntüleme: 78
Bankalar bu durumlarda asla hata yapmaz, hesabınızı günlük iyi takip edin, taksitlerden kaçının, işin ucunu kaçırırsanız, o taksitler öyle üst üste biner ki şaşırırsınız, hele bir de 5-10 kart kullanırsanız toparlayamaz batarsınız. Küçük bir uyarı kartlardaki paralar size ait değil, sizinmiş gibi harcamayın, geleceğinizi ipotek altına almayın.

Bankalar bu durumlarda asla hata yapmaz, hesabınızı günlük iyi takip edin, taksitlerden kaçının, işin ucunu kaçırırsanız, o taksitler öyle üst üste biner ki şaşırırsınız, hele bir de 5-10 kart kullanırsanız toparlayamaz batarsınız. Küçük bir uyarı kartlardaki paralar size ait değil, sizinmiş gibi harcamayın, geleceğinizi ipotek altına almayın.

Yapar kankam ödemesini geçirdiğim bir şey yok önceki aydan devir yok ve 600 TL borcum olması lazım ben de biliyorum bu işleri nasıl hata yapmaz her uygulama düzgün mü sance

Yapar kankam ödemesini geçirdiğim bir şey yok önceki aydan devir yok ve 600 TL borcum olması lazım ben de biliyorum bu işleri nasıl hata yapmaz her uygulama düzgün mü sance.

Düzgün işleyiş üzerine kurulan bankalar bu yüzden hata yapmaz sadece senin gözden kaçırdığın küçük bir nokta vardır. Müsaitseniz bugün bankayla görüşüp detaylı bilgi alıp gönlünüzü rahatlatabilirsiniz.

Düzgün işleyiş üzerine kurulan bankalar bu yüzden hata yapmaz sadece senin gözden kaçırdığın küçük bir nokta vardır. Müsaitseniz bugün bankayla görüşüp detaylı bilgi alıp gönlünüzü rahatlatabilirsiniz.
abi korkutmayın adamı ya harcamadım ben 2 milyar ne alaka ya

Ayiryetten 1777 lira artı bakiyem gözüküyor onu kullansınlar madem öyleyse.

Abi korkutmayın adamı ya harcamadım ben 2 milyar ne alaka ya.

Ayiryetten 1777 lira artı bakiyem gözüküyor onu kullansınlar madem öyleyse.

Ve bu borç daha dün 720'di o bile hatalı 600 olması lazım ama 720'den 2000 oldu hiç doğru değil bence bir şeyler var.

Kankam Türkiye'de yaşıyoruz evlenince kredi kartsız nasıl yuva kuracaksın söyler misin bir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı