Çözüldü Ziraat Bankası olması gerekenden fazla borç gösteriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Merhaba arkadaşlar, 2500 limitli kredi kartım var ve 1900 TL kullanılabilir limitim var yani buna göre 600 TL borcum var ama uygulamaya girdiğimde kart limitimden yüksek borcum var. Anlamadım bir tuhaf oldum resmi eke bırakıyorum. Yardımcı olur musunuz rica etsem? Ne yapabilriim? Bir de şu an 500 ödeyebilirim. Bir sorun olur mu?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230322_082221_com.ziraat.ziraatmobil.jpg
    Screenshot_20230322_082221_com.ziraat.ziraatmobil.jpg
    70,1 KB · Görüntüleme: 435
Son düzenleyen: Moderatör:
Tamam baktım ekran fotoğraflarına anlatayım ben sana olayı, sen taksit erken ödemesi yapmışsın ama toplam taksit tutarına eksik ödeme yapmışsın bu yüzden bu şekilde görünüyor. Madem erken ödeme yaptın çağrı merkezini arayıp kapattır taksitlerini o zaman dönem içinde görürsün her şey düzelmiş olur son 100 küsür kısmıda ödeyince.

Tamam baktım ekran fotoğraflarına anlatayım ben sana olayı, sen taksit erken ödemesi yapmışsın ama toplam taksit tutarına eksik ödeme yapmışsın bu yüzden bu şekilde görünüyor. Madem erken ödeme yaptın çağrı merkezini arayıp kapattır taksitlerini o zaman dönem içinde görürsün her şey düzelmiş olur son 100 küsur kısmıda ödeyince.

Nasıl yani kankam haksız mıyım bana böyle safa anlatır gibi anlatır mısın?

Abi korkutmayın adamı ya harcamadım ben 2 milyar ne alaka ya.

Ayiryetten 1777 lira artı bakiyem gözüküyor onu kullansınlar madem öyleyse.

Ve bu borç daha dün 720'di o bile hatalı 600 olması lazım ama 720'den 2000 oldu hiç doğru değil bence bir şeyler var.

Kankam Türkiye'de yaşıyoruz evlenince kredi kartsız nasıl yuva kuracaksın söyler misin bir.

Kredi kartına güvenip yaşarsanız, sizin olmayan parayı sizinmiş gibi harcarsanız, borç ve faiz batağından kurtulamazsınız, sonu çok kötü sonuçlanabilir. Dikkat edin, kredi kartına güvenip evlenmeyin.

Arkadaşlar tekrar merhaba an itibarıyla sabah baktığımda düzelmiş görünüyor ama yine fazla 629 TL borcum olması lazım ama +737 gözüküyor ne oluyor + acaba bilgisi yazan tekrar cevap verirse sevinirim teşekkürler. @draftleet hocam sizden bekliyorum özellikle yorumunuz nedir?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230329_093520_com.ziraat.ziraatmobil.jpg
    Screenshot_20230329_093520_com.ziraat.ziraatmobil.jpg
    70,9 KB · Görüntüleme: 219
Son ekstrene 737 lira fazla ödemişsin bu da toplam borcundan düşmüş.

Yani o zaman ödemem gereken 629 TL doğru demek oluyor bu da yanlış mıyım kankam?

Son ekstrene 737 lira fazla ödemişsin bu da toplam borcundan düşmüş.
şimdi + yazıyor ya bu +yı borcumu ödemede kullanabilir miyim yani +737 yazıyor ama 629 tl borcum var ordan düşebilirlermi ?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı