Ziraat Bankası sanal kart internet alışverişlerinde kullanılır mı?

volkankelebek

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
İyi günler. Banka kartım var ve içerisinde limit yok sanal kart açmak istiyorum 300TL'lik. Eğer sanal kart açarsam bu parayı direk internet alışverişlerinde kullanabiliyor muyum? Eğer kullanabiliyorsam geri odemesi nasıl oluyor? Komisyon falan kesiliyor mu? Mesela geri odeme geçikirse üzerinde komisyon gelir mi? Bu konu hakkında bana yardımcı olur musunuz ilk defa sanal kart kullanacağım.

Sanal kart bildiğim kadarıyla kredi kartı üzerinden açılıyor. Ödemesi asıl kredi kartınız limitinden düşüyor. Diğer tüm durumlar da kredi kartınızla aynı, biri sanal diğeri fiziksel kartınız.

Hayır şu an banka kartım üzerinden açtım sanal kartı ama limiti belirledim henüz kullanmadım.

İyi günler. Banka kartım var ve içerisinde limit yok sanal kart açmak istiyorum 300TL'lik. Eğer sanal kart açarsam bu parayı direk internet alışverişlerinde kullanabiliyor muyum? Eğer kullanabiliyorsam geri odemesi nasıl oluyor? Komisyon falan kesiliyor mu? Mesela geri odeme geçikirse üzerinde komisyon gelir mi? Bu konu hakkında bana yardımcı olur musunuz ilk defa sanal kart kullanacağım.

Sanal kart hakkında bilgim yok. Banka kartına internet bankacılığı tanımlarsan direk karttaki parayı internet için kullanabilirsin.

Sanal kart hakkında bilgim yok. Banka kartına internet bankacılığı tanımlarsan direk karttaki parayı internet için kullanabilirsin.

Banka kartım değişti Mastercard oldu daha sonra bugün kartı kapattılar ve Visa kart yaptılar anlamadım gitti ancak bugün ben sanal kart oluşturabildim ve daha parayı harcama gereği duymadım henüz buraya direk konu açtım çünkü harcama sonrası nasıl bir komisyon ve odeme yontemi ile karşılaşacağımı bilmediğimden belkim burada kullananlar vardır diye direk konu açma gereği duydum.

İnternet bankacılığina tanimlidir kart.

Yeni konular

Geri
Yukarı