Ziraat Bankkart IBAN hatası

BeroFX

Hectopat
Yer
Tokat
Daha fazla  
Merhaba, yakın bir zaman içinde annemle gidip Ziraat Bankası bana 18 yaş altı hesap oluşturup Bankkart isimli bir banka kartı almıştık. Sebebi babamın bana uzaktan para göndermesi içindi. Fakat babam ona verdiğim IBAN numarasını girince farklı isimler çıktığını söylüyordu. Bugün yeniden bankaya gittiğimizde oradaki ilgilenen kişi bunun imkansız olduğunu söyleyip yeniden hesap bilgilerinin yazdığı bir kağıt çıkarttı ve çıkarttığı kağıtta yine aynı IBAN numarası vardı sonra bana Online bankacılık hesabı açtığımızda da yine aynı IBAN numarası vardı. Babam bu sefer 10 TL göndermeyi denediğinde de hesap çıkmadığını söyledi ve inatla kendisinin bu işleri bildiğini ve IBAN'ın hatalı olduğunu söylüyor. Verdiğim bilgilerin yetersiz olduğunu düşündüğümden buraya IBAN atmak isterdim ama buna moderatörler izin vermez herhalde. Kafam iyice karıştı. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

IBAN'ı buradan çözümleyebilir misin? Kontrol et bakalım şube adı banka adı vs. doğru mu? Onlar doğruysa büyük ihtimalle adın da doğrudur, ya baban yanlış yazıyordur ya da göndermek istemiyordur arkadaşların yukarıda söyledikleri gibi.

Galiba baban para göndermeyi istemiyor :D.

Bankadan T.C. mi buldurup attı çoktan. Bankadan yapması uğraştırıcı olduğu için IBAN'dan atmak istiyor.

IBAN'ı buradan çözümleyebilir misin? Kontrol et bakalım şube adı banka adı vs. doğru mu? Onlar doğruysa büyük ihtimalle adın da doğrudur, ya baban yanlış yazıyordur ya da göndermek istemiyordur arkadaşların yukarıda söyledikleri gibi.
Screenshot_20220930-071310_Chrome.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı