Ziraat bankkart ile taksitli alışveriş yapma

kiymazxxx

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba ziraat bankkartımla internetten taksitli alışveriş yapmak istiyorum, benim ziraat bankkart gençte 1500 TL var kredi kartı limiti ise 1000 TL bu ikisiyle birlikte internetten 2500 TL'lik bir ürünü taksitli alabilir miyim? Ve alırken kredi kartını mı seçmeliyim yoksa bankkart özelliğini mi?
Not: Ayrıca bu nakit avnansı 250 TL olarak kredi kartımdam bankkartıma yatırabiliyorum bunu her gün yapabilir miyim yani 1000 TL limit bitene kadar yoksa aydan aya mı cevaplarsanız sevinirim. Bir de 1000 TL limiti olan kredi kartındaki paranın tamamını çekebilir miyim ya da o parayı bankkarta aktarabilir miyim?

Banka kartını taksite bölemezsiniz. Banka kartındaki parayı kredi kartına yatırırsanız totalde 2500 tl lik taksitli ürün alabilirsiniz diye biliyorum. Bankadan bankaya değişir, ziraat ile iletişime geçin bence.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı