Ziraat'ten Papara'ya atılan para gelmedi

• Konuyu başlatan Yas1n
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 42B

Yas1n

Decipat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Dr.
Dün akşam 7-8 saatlerinde Ziraat kartından Papara kartına para attım. Ancak para hala gelmedi. IBAN'ı kontrol ettim, doğru. Belli bir saatte mi geliyor? İnternet'ten baktığım kadarı ile çoktan gelmiş olması gerekiyor. Ne yapabilirim?

Gönderen kişi alan kişi aynı olmalı. Ve de açıklamaya Papara numaranızı yazmanız lazım.

Her iki hesapta aynı kişinin olmalı. Bizzat başıma geldi. Papara’yı aradık ve 1 saat olmadan parayı geri yatırdılar.

Açıklamaya papara no yazmaya gerek yok, ezbere konuşmayalım. Kendi TC Kimlik Numaranız ile işlem yaptıysanız o para hesaba gelir. Yok ben başka birinin hesabı ile yaptım diyorsanız makbuz fotoğrafını e mail olarak papara'ya gönderip durumu iletin. Eğer erken gelmesini istiyorsanız müşteri hizmetlerini arayınız ,sizi ön sıraya alıp 2 dakika içinde paranızı hesabınıza tanımlıyorlar.

Attığınız ve gönderdiğiniz hesap da size ait mi? Farklı olunca kabul etmedi bende.
Bana ait evet.
Açıklama kısmına Papara numaranızı yazmış olmanız lazımdı. Eğer yazdığınız halde gelmediyse Ziraat hesabınızdan dekont alıp Papara'ya iletin.
Yazmadım. Böyle bir şey olduğunu bilmiyordum.
Gönderen kişi alan kişi aynı olmalı. Ve de açıklamaya Papara numaranızı yazmanız lazım.
Annemin kartından kendi Papara hesabıma yolladım.

Yeni konular

Geri
Yukarı