Ziya Selçuk: 2 Temmuz'a kadar aralıksız okulları açık tutmayı düşünüyoruz

Akira_MR

Centipat
Makaleler
4
Bakanı Ziya Selçuk, kademeli normalleşme ile geçtiğimiz hafta okulların açılmasının ardından yaz tatilinin ne zaman başlayacağı konusu hakkında açıklamada bulundu. Selçuk, "Bizim okullarımız seminer dönemi dahil 2 Temmuz'da bitiyor. Bu sefer öğrencilerimizi 2 Temmuz'a kadar okulda tutmak gibi çalışmamız var. Ara tatil yok." ifadelerinde bulundu.

Apsis

Decipat
Bakanı Ziya Selçuk, kademeli normalleşme ile geçtiğimiz hafta okulların açılmasının ardından yaz tatilinin ne zaman başlayacağı konusu hakkında açıklamada bulundu. Selçuk, "Bizim okullarımız seminer dönemi dahil 2 Temmuz'da bitiyor. Bu sefer öğrencilerimizi 2 Temmuz'a kadar okulda tutmak gibi çalışmamız var. Ara tatil yok." ifadelerinde bulundu.

Olması gereken budur.

tahamert123

Centipat
Yer
Tahiti

Vaka sayıları düşerse yapılması gereken bu kimse doğru düzgün eğitim almadı çünkü. Bunların telafi edilmesi gerekiyor.

reddline

Centipat
Makaleler
8
Bak her şeyde Ziya selçuğu suçlu bulurum. Burda haklı Telafi eğitim verilmeli kardeşim. Ben bu sınavlardan 20-30 alayım tamam ama eğitimim adam akıllı verilsin. YKS-TYT'tede neler yapıcam bunlar önemli.

Asdasgudas

Centipat
Makaleler
2
Yer
Muğla
Mantıklı hareket. Keşke üniversiteleri de açsalar. Son senem hiçbir şey yapamıyorum. Yeni sipariş edilen aşıların teslimatından sonra aşılama hızlanır ve Nisan ayında vakalar 2000 civarına kadar düşer. Mayıs ayında 100'den fazla vaka beklemiyorum.

Yukarı