Ziya Selçuk istifa mı etti?

Bende yeni konu açmıştım ama silindi aynı konudan var diye evet böyle bir iddia var bakalım ne olacak. .

1615115111654.png

İnşallah istifa etmemiştir. Uzun yıllar sonra eğitimin içinden gelen bir Milli Eğitim Bakan’ı. İstifa ederse yazık olur. Projeleri gayet güzel ama zaman ve yatırım gerekiyor.
Ben de öyle düşünüyorum. Ettiyse gelen kişi daha da kötü olur bence. Tabi zaten herkes 1 kişinin emrinde ama en azından fikir üretebilecek birisi.

İnşallah istifa etmemiştir. Uzun yıllar sonra eğitimin içinden gelen bir Milli Eğitim Bakan'ı. İstifa ederse yazık olur. Projeleri gayet güzel ama zaman ve yatırım gerekiyor.

Milli eğitim içinden gelip krizde eğitimi yönetemeyen bir milli eğitim bakanı. Yaptıklarını veya yapacaklarını göremedik ki. En ufağından EBA sistemi bile neredeyse her ders arıza veriyor diye biliyorum. Bu kadar vaka varken illa da sınavlar olacak diyen bir milli eğitim bakanı. Bana göredir bunlar. Yorumlara açığım.

Milli eğitim içinden gelip krizde eğitimi yönetemeyen bir milli eğitim bakanı. Yaptıklarını veya yapacaklarını göremedik ki. En ufağından EBA sistemi bile neredeyse her ders arıza veriyor diye biliyorum. Bu kadar vaka varken illa da sınavlar olacak diyen bir milli eğitim bakanı. Bana göredir bunlar. Yorumlara açığım.
Buna tek başına karar vermediğini anlamak zor değil. Sınavlardan bahsediyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Asılsız olan bir şey yok ki. Gerçekten silmişti biyografisini.
Eskisi gibi asılsız denip 2 saate gerçek çıkmaz umarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı