Ziya Selçuk öğrencileri takıyor mu?

Kurunun yanında yaşta mı ölsün? Bu konu genelleme yapmalık konu değil milletin annesi babası evde yaşlı taşıyıcı olabilir. Ben derslerime gayet sıkı çalışıyorum ama uzaktan eğitimle yüz yüze asla bir olamaz.

EBA işini tamamen geçtim anlamıyorsunuz, anladım. YouTube'da tonla kanal var, 30 olan TYT netimi 70'e 80'e çektim.

Bu kadar ağlamaya gerek yok.

Benim Annem'de hamile, ama hayat devam ediyor. Devlet bunun altından kalkamaz.
Bu sınavlar olmazsa eğitim dahi alamazsın, anlıyor musunuz?
Bu kadar arzın ve talebin olduğu bir yerde, sınavın olmaması sistemi çökertir, ders çalışmaya hasret kalırsın.

EBA işini tamamen geçtim anlamıyorsunuz, anladım. YouTube'da tonla kanal var, 30 olan TYT netimi 70'e 80'e çektim.

Bu kadar ağlamaya gerek yok.

Benim Annem'de hamile, ama hayat devam ediyor. Devlet bunun altından kalkamaz.
Bu sınavlar olmazsa eğitim dahi alamazsın, anlıyor musunuz?
Bu kadar arzın ve talebin olduğu bir yerde, sınavın olmaması sistemi çökertir, ders çalışmaya hasret kalırsın.
Organik kimya, bitki biyolojisi gibi baba konular zor öğreniliyor hocam. TYT zaten 9-10 konusu siz 12'de okula gitmediniz TYT netinize etki etmez bu.

Organik kimya, bitki biyolojisi gibi baba konular zor öğreniliyor hocam. TYT zaten 9-10 konusu siz 12'de okula gitmediniz TYT netinize etki etmez bu.

Demek isteidiğmi anlamadınız sanırım, neyse siz doğrusun hocam. Ben sistemi savunmuyorum, ama bu kadar ağlamaklı olmaya da gerek olmadığının kanaatindeyim.

Geri
Yukarı