Ziya Selçuk öğrencileri takıyor mu?

Eğer sınavları ertelerler ise sorumlu olduğumuz konuyu artıracaklardır. Önceki yazısında bunu benzer bir şey demişti ziya Selçuk ama sağlık açısından ertelenmeli. Umarım ertelendikten sonra tvitçi tayfa derse oturur dışarıda dolaşmak yerine.

Korona bahane, tembellik şahane. Hepiniz sokaklardasınız, gözümüz olmasa görmeyeceğiz.
Adam akılı oturun dersinizi çalışın, alt tarafı 40 dakika sınava gireceksiniz.

Evet ben 7/24 dışarıda geziyorum ve twit atıyorum.
Kimsenin sizi veya sosyal medyayı taktığı yok. Sizin derdiniz de hastalık falan değil. En azından çoğu kişinin değil. Yüz yüze sınavda kopya çekemeyecek olması asıl dertleri.

O zaman çok değer verdiğim cennet papağanım'a virüs yüzünden bir şey olursa sorumluluğunu üstlenecek misin?
Evet, takıyor. Gayet de öğrencilerle ilgileniyor da düşünüyor da.

Sanırım "(!)" Bunu unuttun.

Sağlıkla alakası yok, bu tweeti atan öğrencilerin yarısından fazlası dışarıda geziyor.
Çoğunluğa göre hareket edilmesi lazım.
Ben saçma buluyorum, kişisel kanaatimdir, dışarıya bakarsanız yetişkinden çok çocuk var.
Ders işlemiyoruz, dışarıda gezmiyorum. Kendime öğretiyorum dersleri, hocalar ders açmıyor. Madem kendime öğretiyorum kendim sınav yaparım? Okula neden bağımlıyım??

Kasım'da sınav varken günde 5-6 saat çalışmıştım. Corona da sadece bahaneden ibaret. Güzel bir bahane ama sonuçta bir bahane. Millet 1-2 hafta çalışsaydı böyle şeyler yaşanmazdı.

Yeni konular

Geri
Yukarı