Ziya Selçuk öğrencileri takıyor mu?

Ne bahanesi hocam?
Şaka mısınız gerçekten? Millet ölüyor, hâlâ bahane diyorsunuz.
Güzel, doğru bir bahane demiştim zaten. Ama öğrencilerin böyle hashtag atmalarının asıl sebebi çalışmamaları. Kasım ayında biz sınava girmiştik ve o zaman da corona vardı. Kimse de böyle hashtag açmamıştı.

Güzel, doğru bir bahane demiştim zaten. Ama öğrencilerin böyle hashtag atmalarının asıl sebebi çalışmamaları. Kasım ayında biz sınava girmiştik ve o zaman da corona vardı. Kimse de böyle hashtag açmamıştı.
O zaman kim neye uğradığını şaşırmıştı. Sonra ertelediler. O zaman biz sesimizi yükselttik.

Öğrencilerin sadece %40'ı olmuş, siz de kendiniz oldunuz diye millet de olsun diyorsunuz. Empati kurun lütfen.

O zaman kim neye uğradığını şaşırmıştı. Sonra ertelediler. O zaman biz sesimizi yükselttik.

Öğrencilerin sadece %40'ı olmuş, siz de kendiniz oldunuz diye millet de olsun diyorsunuz. Empati kurun lütfen.
Hayır, ben millet olsun demedim. Olmaması daha doğru olacaktır ama bu hashtag'in altında yatan bir bahane de milletin çalışmaması diyorum. Şimdi millet sınava girsin demiyorum ama dediğim gibi çalışmadıkları için çok daha büyüdü bu hashtag.

Sağlıkla alakası yok, bu tweeti atan öğrencilerin yarısından fazlası dışarıda geziyor.
Çoğunluğa göre hareket edilmesi lazım.
Ben saçma buluyorum, kişisel kanaatimdir, dışarıya bakarsanız yetişkinden çok çocuk var.

Ben evden dışarı çıkmıyorum hocam ve bizim buralarda sokağa çıkan hiç çocuk yok lütfen genel konuşmayalım.

Ben korona başladığından beri keyfimden evden çıktığımı hatırlamıyorum. Genelleme yapmanız komik. Sadece evden çalışarak yüz yüze sınava giremezsiniz.

YKS'de 4 ay evde sınava çalıştım ve sınava girdim. :D
Genelleme çoğunluğa göre yapılır, çoğunuz dışarıdasınız.
Atalarımızın bir sözüdür 'Kurunun yanında yaşda yanar.'

YKS'de 4 ay evde sınava çalıştım ve sınava girdim. :D
Genelleme çoğunluğa göre yapılır, çoğunuz dışarıdasınız.
Atalarımızın bir sözüdür 'Kurunun yanında yaşda yanar.'
Kurunun yanında yaşta mı ölsün ? Bu konu genelleme yapmalık konu değil milletin annesi babası evde yaşlı taşıyıcı olabilir. Ben derslerime gayet sıkı çalışıyorum ama uzaktan eğitimle yüz yüze asla bir olamaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı