Ziya Selçuk öğrencilerin %77'sinin sınav istediğini belirtti!

Öğrencilerin tamamı diyor ki sınav istemiyoruz vah vah, ziya ağamız dinler mi peki? Hayır. Vurdukça vuruyor ağam ben yarın kapacağım bir güzel sınavda.
Polisler ilgilenmiyor fark ettiyseniz. Yolda bakıyorum 15 yaşında çocuklar maskesini çıkarmış, sigara içerek geziyor. Bu rahatlık verilmemesi lazım laftan anlamıyorlarsa.
Bizim mahalleye polis girdiyse ben birşey bilmiyorum...

Bari yüksek riskli bölgelerde açmasalardı 1000 lerce kişinin bir araya geldiği bir yerde çok kolay bulaşabilir.
Cidden bunu çok basit bir insan bile düşünebiliyorsa gerçekten acınası bir durum.

Tüm okulların önlem almayacağını biliyorsa açmasın o zaman.
Bilmiyor ki sıkıntıda burada zaten 🙂 Tüm okullara önlemlerini almalarını söylüyorlar okullarda aldık diyorlar ama çoğu okulun önlem aldığı filan yok. Şunu da belirteyim ben de sınavların olmaması taraftarıyım . Sadece önlem konusun da tüm suçu ziya da bulmanın yanlış olduğunu belirtmeye çalıştım 🙂

Bilmiyor ki sıkıntıda burada zaten 🙂 tüm okullara önlemlerini almalarını söylüyorlar okullarda aldık diyorlar ama çoğu okulun önlem aldığı falan yok. Şunu da belirteyim ben de sınavların olmaması taraftarıyım. Sadece önlem konusun da tüm suçu ziya da bulmanın yanlış olduğunu belirtmeye çalıştım 🙂

15 milyon öğrencinin isyanını görmezden geliyorsa tüm suçlu ziya Selçuk'tur. Yakınlarımızın başına gelirse de tek suçlu o. Vebalini nasıl ödeyecek?

15 milyon ögrencinin isyanını görmezden geliyorsa tüm suçlu ziya selçuktur. Yakınlarımızın başına gelirse de tek suçlu o. Vebalini nasıl ödeyecek?

Hocam o Twitter da isyan edenlerin çoğu sağlığını değil yan gelip yattığı için istemiyor ama istisnalar var tabii ki ben de sağlığımı düşündüğüm için yapılmaması taraftarıyım ama gidip twiitter da boş boş zaman harcamıyorum.

Hocam o Twitter da isyan edenlerin çoğu sağlığını değil yan gelip yattığı için istemiyor ama istisnalar var tabii ki ben de sağlığımı düşündüğüm için yapılmaması taraftarıyım ama gidip twiitter da boş boş zaman harcamıyorum.
Ben Twitter kullanmıyorum bu sınavlar yerine ders verilseydi okey derdim. Sınav aşırı saçma adam akıllı vermedikleri eğitimin sınavı yapılamaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı