Ziya Selçuk'un paylaştığı fotoğraf sahte mi çıktı?

Tamam şaka amaçlıdır da. Bi bakanın böyle bir şey yapması tuhaf. Üstelik komik değil.

Sonuna ünlem işareti koysaydı keşke.
Bir bakanın böyle bir şey yapması tuhaf değil. Adam gençlerle iletişime geçmeye çalışıyor. Ayrıca komik olması önemli değil, bir akım vardı ve bakanımızda bu akıma katıldı. Yeni nesil siyasetçilerin teknolojiyle daha iyi anlaşabilmesi ve gençlerle iletişim kurabilmesi gerekir. O da bunu yapmış diye düşünüyorum.

Sonuna ünlem işareti koyulmadan da rahatlıkla anlaşılabilecek bir şey zaten. Paylaşımın sonunda "#20liyaslarchallange" yazıyor.

Bir bakanın böyle bir şey yapması tuhaf değil. Adam gençlerle iletişime geçmeye çalışıyor. Ayrıca komik olması önemli değil, bir akım vardı ve bakanımızda bu akıma katıldı. Yeni nesil siyasetçilerin teknolojiyle daha iyi anlaşabilmesi ve gençlerle iletişim kurabilmesi gerekir. O da bunu yapmış diye düşünüyorum.

Sonuna ünlem işareti koyulmadan da rahatlıkla anlaşılabilecek bir şey zaten. Paylaşımın sonunda "#20liyaslarchallange" yazıyor.
Bence bu düşünce saçma çünkü hiç mi hiç samimi gelmiyor. Hesabı kendisi yönetse neyse diyeceğim fakat ekibinin bunu yapması biraz saçma. Çoğu siyasetçi daha mouse kullanamıyor maalesef. Mansur Yavaş'da aynı şekilde anlamıyor fakat ekibi aşırı derecede sağlam, fakat diğerlerinin aksine Mansur Yavaş canlı olarak da etkileşim halinde bir yerlere katılıyor.

Gençlerle bi' akıma katılmakla iletişime, etkileşime geçilmez.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı