Ziya Selçuk'un sınav organizasyonu nasıldı?

Hocam ben ortaokulum ama benim okulum da kendisi okulda sınav yapıyor. Ne yapayım? Twitter'a gidip... Okulu kapansın mı diyeyim? Gireceğim paşa paşa. Tabii ayrı bir durum varsa beni bilgilendirin mesajımı düzeltirim.

Hocam diğerleri yapmıyor diye biz niye yapmayalım?

O konuda bir şey diyemem hocam. Kolay gelsin.

Hocam o yanı kötü. Online yapsalar daha iyi olabilirdi.

İnsanlar kendileri yapmıyor bazı şeyleri ama hep başkalarını suçluyor. Neyse en azından halk çay atmıyor etrafa.

Maalesef hocam. Herkes seni görmedim ayağına hasta oluyor.

Ortaokulların sınavları iptal olmadı mı?

Hayır.
Hocam ben ortaokulum ama benim okulum da kendisi okulda sınav yapıyor. Ne yapayım? Twitter'a gidip... Okulu kapansın mı diyeyim? Gireceğim paşa paşa. Tabii ayrı bir durum varsa beni bilgilendirin mesajımı düzeltirim.

Hocam diğerleri yapmıyor diye biz niye yapmayalım?

O konuda bir şey diyemem hocam. Kolay gelsin.

Hocam o yanı kötü. Online yapsalar daha iyi olabilirdi.

İnsanlar kendileri yapmıyor bazı şeyleri ama hep başkalarını suçluyor. Neyse en azından halk çay atmıyor etrafa.

Maalesef hocam. Herkes seni görmedim ayağına hasta oluyor.

Sende normalde sınava girecektin hangi ara unuttun.

Değil. 6. sınıfta sınav bile olmadan geçiyorsa dönemi bizim burada ne yaşadığımızı anlayamaz. Yatıyorsunuz falan diyor bir de. :D

O da sınav olsa böyle dese anlarım. Ama sağır duymaz, uydurur misali hepinizi yatıyorsunuz diyor. 👍
Sınav olmayan kim. Oldum ben sınavımı hocam. Bir de ben yüzde biri sadece hasta olmaktan korkuyordur dedim yani onlar çalışıyor ama bazıları olmamak için direniyor ve hiç çalışmıyor. Forumda bunun örneğini çok gördük.
Nasıl bir şey diyemezsin dostum? Az önce kesin bir şekilde dedin zaten dezenfekte ediliyor diye :).
Ben ediliyor diye biliyorum. Herhangi bir lisenin içine gidip kontrol etmedim.
Ben oldum. Okulum yaptı kendisi ayrı bir kaç sınav.
Abi - Abla diyeceği kişilere Liseliler diye hitap ediyor. Gülün.
Ne diyeyim hocam?

Bende iptal etmesini istiyordum ama sınavların kolay olduğunu görünce yapmaya karar verdim ama sosyal mesafe hiç iyi değildi.

Sınav olmayan kim. Oldum ben sınavımı hocam. Bir de ben yüzde biri sadece hasta olmaktan korkuyordur dedim yani onlar çalışıyor ama bazıları olmamak için direniyor ve hiç çalışmıyor. Forumda bunun örneğini çok gördük.

Ben ediliyor diye biliyorum. Herhangi bir lisenin içine gidip kontrol etmedim.

Ben oldum. Okulum yaptı kendisi ayrı birkaç sınav.

Ne diyeyim hocam?

Bir konuda tam ve net bilgin var ise yaz lütfen. Düşünceni savunurken arkasında durabileceğin bilgiler ile savun.

Bakın arkadaşlar. Olay 100 almak değil. Verilmeyen eğitimin sınavını oluyoruz. Şimdi bu sınavdan kolay diye 100 aldınız da YKS-TYT'te de ne yapacaksınız ? Sen bu konuyu adam akıllı anlamadıktan sonra bu sınavlardan 100 alsan ne olur ? :). Haksızsam haksızsın diyin.
Sonuna kadar haklısınız hocam. Ben de yüksek bekliyorum sınavlardan ama TYT'de matematikten yüksek net yapamadıktan sonra ne işime yarasın matematik öyle değil mi? :D

Yeni konular

Geri
Yukarı