Rehber ZMA

Fazla alımının zararı var mıdır kendim için de düşünüyorum.

Elbette var en ciddi olarak magnezyum düşük tansiyon çinko ise çinko zehirlenmesi olup yol açıp kas krampları, bağışıklığın azalması, kusma, ateş, mide bulantısı, ishal, baş ağrısı gibi tepkiler ortaya çıkabilir.

Pahalıya geliyor. Eczaneden magnezyum ve çinko hapları alıp kullanabilirsin. Spor bir günlük olay değil her gün kullanman gerek. İşi Mali boyutu bu. Param var diyorsan kralını al tabii.

Önerebileceğiniz bir şey var mıdır firmak olarak bakabilirim.

Aç karnına çinko içmeyin kusabilirsiniz. ZMA gereksiz pahalı bi supplement aile hekimine zinco ve yazdırıp Bigjoy beta alanin ile birlikte almak çok daha mantıklı. Magnezyum çoğu sporcu için eksik olmuyor tahlil sonrası yazdırmakta fayda var.

Aç karnına çinko içmeyin kusabilirsiniz. ZMA gereksiz pahalı bir supplement aile hekimine zinco ve yazdırıp bigjoy beta alanin ile birlikte almak çok daha mantıklı. Magnezyum çoğu sporcu için eksik olmuyor tahlil sonrası yazdırmakta fayda var.

Newit çinko plikonat 60 tablet
Venateure magnezyum sitrat ve p-5-p B6 60 tablet 149 lira
Toplam 30 günlük ihtiyaç ı karşılıyor gibi hem fiyat olarak evet daha uygun hem de en iyi formlarında magnezyum ve çinko.

Toplam 30 günlük ihtiyaç

Eczaneden aldıklarında 60 gün olur çünkü günde 1 tane yeter. Zinco 50 mg alıp 2 güne 1 de içebilirsin benim gibi. Yazdırdığında birazını devlet ödediği için daha ucuza geliyor internet sitelerinden almak enayilik. Formun da önemi yok çünkü üstünde 50 mg yazıyorsa 50 mg çinko sülfat değil 50 mg emilime ne kadar denk geliyorsa o kadar (mesela 130 mg) hammadde koyuyorlar. Aynısı magnezyum için de geçerli.

Geri
Yukarı