Zoccoshop adlı internet sitesi güvenilir mi?

HB'de 157 TL imis fiyati. Aradaki farki da pad icin eklemislerdir. Normal bir fiyat. sikayetvar.com a gore cok parlak degil ama.

HB'de 157 TL imis fiyati. Aradaki farki da pad icin eklemislerdir. Normal bir fiyat. sikayetvar.com a gore cok parlak degil ama.

sikayetvar.com'a bakacak olursak herhangi bir siteden alışveriş yapamayız 🙂 Yine de bilindik sitelerden alışveriş yaptığımda geceleri daha rahat uyuyorum, daha önce bu siteyi duymamıştım.

Adı üstünde : "şikayetvar.com". Herhangi bir şirketin kusursuz olduğunu gördün mü?

Zocco güvenilirdir.

sikayetvar.com'a bakacak olursak herhangi bir siteden alışveriş yapamayız 🙂 Yine de bilindik sitelerden alışveriş yaptığımda geceleri daha rahat uyuyorum, daha önce bu siteyi duymamıştım.

Ben de duymamistim. Referans olarak kontrol edebilecek tek yer olarak sikayetvar geldi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı