Zombi Dizi veya Film Önerisi

Yer
Mersin
Selamlar, böyle zombili filmlere hayranım. Aktif olarak The Walking Dead izliyorum yeni sezon başlayacak ama ümidim kalmadı. Dizi çok saçmaladı iyice neredeyse tüm bölüm gruplar arası çatışma var. İlk sezonlar gibi zombilerin insanları yemesi, zombilerle mücadele gibi olaylar yok. Bu yüzden yeni bir diziye başlamak istiyorum. TWD tarzında bildiğiniz zombi dizisi varsa önerir misiniz? Film de olabilir sorun değil. :) Teşekkür ederim...

Evet gerilla mücadelesi küresel virüs tehdidini bastırmaya başladı TWD'de. Birkaç sezondur. Gerçekten fiyasko. Helix, Strain gibi dizileri tavsiye ederim. Fakat başlangıç itibariyle en iyisi TWD idi.

Zombi konusu dizi olunca biraz fazla sündürülüyor gibi geliyor bana. Yani sanki konu kısır döngüye girer gibi oluyor. Ama film olarak derseniz "Dünya Savaşı Z" diye bir gerçek var:)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı