Zombi oyununun ismi

Pablo şahin

Picopat
Merhaba arkadaşlar uzatmadan konuya giriyim bundan 13-14 yıl önce bir zombi oyunu vardı pcde babam almıştı ama ismini unuttum bazı yerlerini hatırlıyorum yinede oyuna başladığınız zaman bir evde başlıyorsunuz tek başına ve evin çatısına çıktığınız zaman sandıkta pompalı tüfek vardı içinde 8 mermisi olurdu sonra zombiler beni öldürmeye felan gelirdi bu oyunu hatırlayan varmı ? Online bir oyun değildi single di tektim evde zaten. Sonra ablam oyunu sildi zombiler den kan çıkıyor diye 😂😠

Merhaba arkadaşlar uzatmadan konuya giriyim bundan 13-14 yıl önce bir zombi oyunu vardı pcde babam almıştı ama ismini unuttum bazı yerlerini hatırlıyorum yinede oyuna başladığınız zaman bir evde başlıyorsunuz tek başına ve evin çatısına çıktığınız zaman sandıkta pompalı tüfek vardı içinde 8 mermisi olurdu sonra zombiler beni öldürmeye felan gelirdi bu oyunu hatırlayan varmı ? Online bir oyun değildi single di tektim evde zaten. Sonra ablam oyunu sildi zombiler den kan çıkıyor diye 😂😠
left 4 dead 2 mi

Merhaba arkadaşlar uzatmadan konuya gireyim bundan 13-14 yıl önce bir zombi oyunu vardı PC'de babam almıştı ama ismini unuttum bazı yerlerini hatırlıyorum yine de oyuna başladığınız zaman bir evde başlıyorsunuz tek başına ve evin çatısına çıktığınız zaman sandıkta pompalı tüfek vardı içinde 8 mermisi olurdu sonra zombiler beni öldürmeye falan gelirdi bu oyunu hatırlayan var mı? Online bir oyun değildi Single'di tektim evde zaten. Sonra ablam oyunu sildi zombilerden kan çıkıyor diye 😂😠

CoD bo 1'dir dostum ama yukarıdaki pompalı değil M14 aşağıda pompalı :D

Geri
Yukarı