Zombilerle savaşılan strateji oyunu nedir?

Yusuko

Hectopat
Daha fazla  
Sene 2015 falandır herhalde. Dayımın bilgisiyarından bir oyun oynuyordum ara sıra oynamama izin veriyordu ama ismi aklıma gelmiyor. Şimdi anlatacagım biliyorsanız söylerseniz sevinirim. Takıntı yaptı.
Böyle bir yer altında ilk başta tuzak falan kuruyordunuz dungeon gibi bir yer Fornite'taki dikenli tuzaklar var ya onlar gibi tuzaklar vs. duvarlara kuruyorduk sonra zombiler geliyordu, basıyordu tuzaklara, ara sıra biz vuruyorduk. Oyun sadece oydu ama böyle farklı tuzak mekanikleri de vardı. Herhalde pres makinesiyle falan eziyorduk. Böyle bir oyun hatırlayan var mıdır?

Orcs Must Die oyunları geldi aklıma ama oyuna dair sadece tuzak kurduğumuz ve zombi tarzı yaratıkların üstümüze geldiği aklıma geldiği için de olabilir.

Sene 2015 falandır herhalde. Dayımın bilgisiyarından bir oyun oynuyordum ara sıra oynamama izin veriyordu ama ismi aklıma gelmiyor. Şimdi anlatacagım biliyorsanız söylerseniz sevinirim. Takıntı yaptı.
Böyle bir yer altında ilk başta tuzak falan kuruyordunuz dungeon gibi bir yer Fornite'taki dikenli tuzaklar var ya onlar gibi tuzaklar vs. duvarlara kuruyorduk sonra zombiler geliyordu, basıyordu tuzaklara, ara sıra biz vuruyorduk. Oyun sadece oydu ama böyle farklı tuzak mekanikleri de vardı. Herhalde pres makinesiyle falan eziyorduk. Böyle bir oyun hatırlayan var mıdır?

Plants vs Zombies olabilir mi? Tanıdık geldide.

Yok birinci şahıs nişancı oyunuydu ve grafikleride iyi gibiydi gerçekçiydi.
Orcs must die oyunları geldi aklıma ama oyuna dair sadece tuzak kurduğumuz ve zombi tarzı yaratıkların üstümüze geldiği aklıma geldiği için de olabilir.

Bu değil gibi tam hatırlamıyorum ama daha çok birinci şahıs nişancı ve daha gerçekçi grafiklere sahip diye hatırlıyorum ama bununla aynı konsept çok benziyorlar.

Yok birinci şahıs nişancı oyunuydu ve grafikleride iyi gibiydi gerçekçiydi.

Bu değil gibi tam hatırlamıyorum ama daha çok birinci şahıs nişancı ve daha gerçekçi grafiklere sahip diye hatırlıyorum ama bununla aynı konsept çok benziyorlar.

Zombi olduğuna emin misin benim hatırladığım böyle bir oyun var ama onda zombi yok goblin gibi bir şeyler vardı.

Oda olabilir yani üstümüze bir yaratıklar koşuyordu onu biliyorum ismi nedir o oyunun.

Hiç oynamadım ama Steam'de vardı TPS modda oynanıyordu sanırım tünel vs vardı tuzakları yol üzerine yerleştiriyorlardı geçerken ölüyorlardı kalanları kendileri kesiyordu.
Söylediğin oyun orcs must die 2'ye çok benziyor.
Aynen bu bro

Geri
Yukarı