Zombili oyun önerisi

STARK'

Decapat
Daha fazla  
RAM
8 GB
Merhaba, ben zombilerden kaçıp hayatta kalmaya çalıştığımız üs inşa ettiğimiz gerektiğinde kaynak aramaya çıktığımız bir oyun arıyorum. Önerisi olan var mı? FPS ya da 1. şahız bakış açısı fark etmez. Hatta direkt olarak hayatta kalma da olabilir yani zombi olmasa da olur.

Left 4 Dead 2.Üs inşa etme yok ama zombilerle savaşıp güvenli bölgeye gitmeye çalıştığınız bir oyun.

7 Days to Die vardı bir ara oynamıştım ama hem erken erişim hem de grafik ve AI fazla iyi değildi ama Dying Light açık ara oynadığım en iyi zombi oyunudur.

Merhaba, ben zombilerden kaçıp hayatta kalmaya çalıştığımız üs inşa ettiğimiz gerektiğinde kaynak aramaya çıktığımız bir oyun arıyorum. Önerisi olan var mı? FPS ya da 1. şahız bakış açısı fark etmez. Hatta direkt olarak hayatta kalma da olabilir yani zombi olmasa da olur.

Direk Fallout 4'e ya da 76 ya bak. Bu ikisinde üs mekaniği ve hayatta kalma ögeleri var. 4 hikaye oyunu iken 76 Online bir oyun ama.

Son düzenleme:
Project Zomboid'e kesinlikle bakmanı tavsiye ederim tam aradığın türden kendisi en gerçekçi zombi oyunudur bayağı fazla detayı var. Haritası büyük silah çeşitliliği fazla. Üssünüde inşa edebilirsin ya bir binanın içine konaklarsın ya da ormanda bir yerde kendi evini inşa edersiniz The Walking Dead'de ki gibi hapishaneyide ev yapabilirsin barikatlar falan kurarak.

Left 4 Dead 2, Back 4 Blood ve Dying Light bu 3 oyunu oynadım.
Fallout 4, Fallout 76'yı, project zomboid ve 7 Days to Die isimli oyunları listeme ekledim teşekkür ederim.
Yet another zombie defense HD oyununu satın aldım zaten 1 Türk lirasıymış.

Geri
Yukarı