Zoom fotoğrafı konusunda neden linç yedim?

Üzgün Makaron

Hectopat
Daha fazla  
Az önce Zoom'la ilgili pp'me komik bir şey koymak için fotoğraf istemiştim ve toplu linç yedim.
Her neyse size şunları söylemek istiyorum.

1. Hocayla (stajyer) kurstayken sınıfça trollüyorduk mesela film izlerken hoca lavaboya gidiyordu komik fotoğraf açıyorduk hem hoca hem de biz gülüyorduk.

2. Yarın o kurstaki son günü ve arkadaşlarla böyle bir şaka yapıp güldürmek mutlu etmek istedik.

3. Ailemi ve başka hocaları karıştırdınız tamam.
Bu hocanın nasıl bir tepki vericeğini nasıl biri olduğunu bilmeden nasıl yargılarsınız?

4. Yanlış bir şey olsaydı konuyu açmazdım.

5. Gülüp eğlenmek yerine kavga çıkartıyorsunuz.

6. Neden raporluyorsunuz? Raporlama amacınız neydi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dersin kalitesini düşürüyorsunuz çünkü. O eğitimi düzgünce almak isteyen kişilere engel oluyorsunuz. Benim sınıfımda birisi var, utanmasa su neden 2 hidrojen 1 oksijen atomundan oluşuyor diye soracak hocaya. Hoca "3+5 8'dir." diyor, çocuk "Hocam 5+3 de mi 8 eder?" diyor. Dersi sabote etmenin bir anlamı yok. Sadece hoca ile aranızda bir şey olsa kimsenin umurunda olmaz ama başkalarına da yansıyor. Git adamın arabasının camını boya, sonra o da gülsün sen de.

Konuyu okudum. Ben yanlış bir düşünce olduğunu savunuyorum. Zaten zorlu bir süreçteyiz. Eğitim daha da zorlaştı, fark ediliyor zaten sanal ile gerçek arasındaki etki. Bir de bunu yaparak belki hocanızın üzülmesine sebep olabilirdiniz. Bunu da geçtim dersi alanların hakkına girilmiş oluyor. Siz birkaç şeyi belirtmemişsiniz. Burada yazdıklarınızı belirtseydiniz öyle bir durum ortaya çıkmazdı belki.

Konuyu okudum. Ben yanlış bir düşünce olduğunu savunuyorum. Zaten zorlu bir süreçteyiz. Eğitim daha da zorlaştı, fark ediliyor zaten sanal ile gerçek arasındaki etki. Bir de bunu yaparak belki hocanızın üzülmesine sebep olabilirdiniz. Bunu da geçtim dersi alanların hakkına girilmiş oluyor. Siz birkaç şeyi belirtmemişsiniz. Burada yazdıklarınızı belirtseydiniz öyle bir durum ortaya çıkmazdı belki.

Biz bunu derse girenlerle düşündük hatta fikir benden çıkmadı yani herkesin buna rızası vardı ve hocanın üzülmeyeceğini de biliyorduk.
Hocanın zaten bundan haberi vardı.

Dersin kalitesini düşürüyorsunuz çünkü. O eğitimi düzgünce almak isteyen kişilere engel oluyorsunuz. Benim sınıfımda birisi var, utanmasa su neden 2 hidrojen 1 oksijen atomundan oluşuyor diye soracak hocaya. Hoca "3+5 8'dir." Diyor, çocuk "hocam 5+3'de mi 8 eder?" Diyor. Dersi sabote etmenin bir anlamı yok. Sadece hoca ile aranızda bir şey olsa kimsenin umurunda olmaz ama başkalarına da yansıyor. Git adamın arabasının camını boya, sonra o da gülsün sen de.

Galiba düzgün anlayamadın. Hocanın zaten bundan haberi vardı.

Biz bunu derse girenlerle düşündük hatta fikir benden çıkmadı yani herkesin buna rızası vardı ve hocanın üzülmeyeceğini de biliyorduk.

Galiba düzgün anlayamadın. Okumanı tavsiye ediyorum.

Belirtmemişsiniz o konu açılınca. Sonucunda birbirine laf sokmayı denedi üyeler. Boş yere birbirlerine dalaştılar.

Belirtmemişsiniz o konu açılınca. Sonucunda birbirine laf sokmayı denedi üyeler. Boş yere birbirlerine dalaştılar.

Katılıyorum ama insanca sorsalarda güzelce anlatırdım zaten. Daha ayrıntılı yazaktım 3000 sn falan bekleyin dedi site o yüzden ayrıntılı yazamadım. Sonradan aklıma geldi o sırada duşa girdim geldiğimde yanıtlayacaktım moderatör mesajları kapamış.

Katılıyorum Ama İnsanca Sorsalarda Güzelce Anlatırdım Zaten Daha Ayrıntılı Yacaktım 3000 sn falan bekleyin dedi Site Oyüzden Ayrıntılı Yazamadım Sonradan Aklıma Geldi O Sırada Duşa Girdim geldiğimde Yanıtlayacaktım Moderatör Mesajları Kapamış
Neyse oldu bitti. Keşke konuyu açmak yerine arkadaşlarınız arasında sorsaydınız birbirinize. 😀

Dersin kalitesini düşürüyorsunuz çünkü. O eğitimi düzgünce almak isteyen kişilere engel oluyorsunuz. Benim sınıfımda birisi var, utanmasa su neden 2 hidrojen 1 oksijen atomundan oluşuyor diye soracak hocaya. Hoca "3+5 8'dir." diyor, çocuk "Hocam 5+3 de mi 8 eder?" diyor. Dersi sabote etmenin bir anlamı yok. Sadece hoca ile aranızda bir şey olsa kimsenin umurunda olmaz ama başkalarına da yansıyor. Git adamın arabasının camını boya, sonra o da gülsün sen de.
Bunu sorgulamak size kalmadı.
Az önce Zoom'la ilgili pp'me komik bir şey koymak için fotoğraf istemiştim ve toplu linç yedim.
Her neyse size şunları söylemek istiyorum.

1. Hocayla (stajyer) kurstayken sınıfça trollüyorduk mesela film izlerken hoca lavaboya gidiyordu komik fotoğraf açıyorduk hem hoca hem de biz gülüyorduk.

2. Yarın o kurstaki son günü ve arkadaşlarla böyle bir şaka yapıp güldürmek mutlu etmek istedik.

3. Ailemi ve başka hocaları karıştırdınız tamam.
Bu hocanın nasıl bir tepki vericeğini nasıl biri olduğunu bilmeden nasıl yargılarsınız?

4. Yanlış bir şey olsaydı konuyu açmazdım.

5. Gülüp eğlenmek yerine kavga çıkartıyorsunuz.

6. Neden raporluyorsunuz? Raporlama amacınız neydi?
Maalesef eskiden linç edilmesi gereken kişiler linç edilirken şu anda her naneye linç eden bir kesim var.

Geri
Yukarı