Çözüldü Zoom GIF profil fotoğrafı nasıl yapılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ayewun

Decapat
Makaleler
6
Yer
Japonya
Daha fazla  
Arkadaşlar benim arkadaşım Zoom hesabının profil fotoğrafına GIF koydu, nasıl yaptın dedim cevap vermedi. Bunu nasıl yapabilirim?

Çözüm
Arkadaşlar, ben çözümünü buldum. Önce GIF'i videoya çeviriyorsunuz; daha sonra ayarlardan "background and filters" kısmından "+" işaretine basıp "add video" seçeneğine basıyorsunuz.
Oradan videoya dönüştürdüğünüz GIF'i seçiyorsunuz. Ancak seçeceğiniz video boyutu, 360-640 ve 1920-1080 aralığında olmalıdır.
Hocam ben şahsen şöyle yaptım kullanıyorum da. Kamerayı bantladım sadece siyah gözüküyor. Sonra background filters dan videoyu ekliyorum.
Bantlamanıza gerek yok, bantsızda oluyor.
Arkadaşlar bu GIF'i MP4'e dönüştürsem olur mu?
Farketmez. İstersen yap.
Hocam ben şahsen şöyle yaptım kullanıyorum da. Kamerayı bantladım sadece siyah gözüküyor. Sonra background filters dan videoyu ekliyorum.
Hocam ama nasıl troll oluyor bilemezsiniz. Bende bunu koymuştum. Bütün sınıf gülmekten öldü.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar, ben çözümünü buldum. Önce GIF'i videoya çeviriyorsunuz; daha sonra ayarlardan "background and filters" kısmından "+" işaretine basıp "add video" seçeneğine basıyorsunuz.
Oradan videoya dönüştürdüğünüz GIF'i seçiyorsunuz. Ancak seçeceğiniz video boyutu, 360-640 ve 1920-1080 aralığında olmalıdır.

Son düzenleme:
Çözüm

Bende artı kısmına basıyorum ama add video çıkmıyor. Güncellemek mi lazım? Güncelleniyorsada nasıl güncelleniyor

Bende artı kısmına basıyorum ama add video çıkmıyor. Güncellemek mi lazım? Güncelleniyorsada nasıl güncelleniyor
Ben de babamın bilgisayarından denedim. Onda da öyle. Sadece "add image" ifadesi çıkıyor. Neden öyle olduğunu çözemedim. Ama benim bilgisayarımda aşağıdaki gibi gözüküyor:
Ekran Görüntüsü (467).png

Yeni konular

Geri
Yukarı