Zoom hesabını silemiyorum

Atakan D.

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar 1 aylık 14 dolara pro üyelik almıştım. Bu üyeliğin zamanını doldurdum ve yarım saat önce kart hesabında para olmadığı için ödemeyi alamadık diye bir mail geldi Zoom'dan (Tabi ben de unuttum sanırım gün dolmadan iptal etmeyi). Sonra Account Management > Billing kısmından Cancel Subscription'a tıkladım ve mailime "Your Zoom Pro Subscription has been Cancelled" başlıklı bir Zoom mesajı daha geldi.

Burası tamam fakat Hesabımı kaldırmak istiyorum ve silmek istediğimde Terminate my Account diyorum ve
"Unable to Delete Your Account
Your account is a paid account. If you want to delete your account, please go to Billing or Contact Sales to cancel your subscription."
yazısı çıkıyor karşıma.

Şuan kartta para yok diye ödeme alınmadı. 22 sinde para yatacak karta. Yattığı zaman para çekilir mi hesaptan? Hesabı kapatamıyorum..

Hesabını zamanında inaktif etmediğinden dolayı hesabından para çekilmiş, hesabının Premium'u uzatılmış bu yüzden silinemediğini söylüyor. Destekle iletişime geç.
Hesapta yeterli para olmadığı için çekemediler ama Pro sürümünü de kaldırdım hesabımdan. Türk destek ekibi yok sanırım ingilizce yazacağım..

Arkadaşlar... Destek ekibinden Kevin diye bir görevli ile konuştum adam yardımcı oldu. "Ödenmemiş ücretleriniz de kullanım eksikliği nedeniyle iptal edildi." yazısını görünce içim rahatladı yoksa 160-170 lira karta para gelince gidecekti.
Adam sonda da "Bu sohbeti yararlı bulduysanız, bana bir başparmak derecelendirmesi verir misiniz? Teşekkürler!" deyince bir tebessüm ettim. :D Neyse efenim İngilizce bilmenin yararlarını görmüş olduk. Nerede karşımıza çıkacak? İşte burda..

Geri
Yukarı