Zoom için 50 liralık kamera önerisi

100 TL'ye aldığım WebCam 1080p çekiyordu, ama görüş açısı biraz kötü.
Demek istediğim o değil, mesela insan diyor ki, ''Hmm, bu 80 küsür liralık webcam de 1080p, bu bilmem kaç liralık Logitech webcam de 1080p. Herhalde bunlar aynı'' 1080p olanı alıp bir bakıyor, malum video gibi görüntü kalitesi var.

Sensörleri berbat.

Kalitesiz olsa bir şey olmaz bence, sonuçta hoca derste olup olmadığını anlamak için istiyor değil mi? Ben olsam bilerek 144p alırdım hatta. 😉

Çok webcam istiyorsan ikinci elden dandik bir şeyler alıver, sonuçta kameran var mı? Var, hoca laf bile edemez.

Bence telefonunu IP Webcam ile webcam olarak kullan.

Demek istediğim o değil, mesela insan diyor ki, "Hmm, bu 80 küsur liralık Webcam'de 1080P, bu bilmem kaç liralık Logitech Webcam'de 1080P. Herhalde bunlar aynı" 1080P olanı alıp bir bakıyor, malum video gibi görüntü kalitesi var.

Sensörleri berbat.

Evet arkadaş biraz fazla şey istemiş bizden ben zaten uygun bulmuyorum görüntü açmayı

Arkadaşlar ben Zoom için kamera alacağım. Görüntü kalitesi kötü de olsa kullanacağım. 240P'den üstü olsun teşekkürler.

Ben sana 50 TL + kargo parasına vereyim çok kullanmadım bende çocuğuma Zoom için aldım ama yeni bilgisayarın kamerası daha iyi olduğu için satacaktım zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı