Zoom için ucuz tablet tavsiyeleri

AGjesurzz

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba,
Sizin için ucuz Zoom ve derslerinizde işlerinizi görebilecek ucuz tabletleri sıraladım.

100-350 Arası bütçeniz varsa 2.el bir cihaz alabilirsiniz.
Bunlar en azından Zoom dersleriniz açacaktır.

350-700 Lira arası bütçeniz varsa 0 ürün alabilirsiniz.
Galaxy tablet a8 - Samsung Galaxy Tab A 8.0 T290 sahibinden.com'da - 931347852 "bendeki tablet ve incelemesinide yapmıştım."
Bu tabletlerde Zoom derslerinizi açıp,Sosyale girmenizi sağlayabilir.

700-1000 lira arasındaki tabletler 0 ve 2.el alınabilir.
Samsung Tab A 8 T 290 - Samsung Galaxy Tab A 8.0 T290 sahibinden.com'da - 931547801 "bendeki tablet ve incelemesinide yapmıştım."
Samsung tab A t290 - Samsung Galaxy Tab A 8.0 T290 sahibinden.com'da - 930766517 "bendeki tablet ve incelemesinide yapmıştım."
Bu tabletler ile Sosyal'e girip Zoom derslerinize girip,çoğu gündelik işlerinizi yapabilir ve oyun oynayabilirsiniz.

Ürünler bu kadar.
Bu tabletler sayesinde Zoom derslerinize girebilir ve gündelik işlerinizi halledebilirsiniz.
Bendeki tabletin incelemesi : Ucuz, fiyat/performans tablet SM-T290

Not :Bir sorun olursa benden değildir.

İyi sosyaller!

Siz bilirsiniz. Ben öyle görüyorum dediğim gibi isteyen alabilir. Sadece bulamayan veya ihtiyacı olan arkadaşlar alabilir. Zaten sayfada yazıyor özellikleri.
Tavsiye veriyor isen özelliklerine hakim olmalısın. Eğer bilmiyor isen "bunu tavsiye ediyorum" demek yanlış olur. Herkes bilir internetten bakmayı ama siz bunu tavsiye adı altında bir başlık açar iseniz özelliklerini, iyi ve kötü yanlarını söylemelisin. Yoksa buna tavsiye değil ikinci el sitelerinde olan bazı tabletler konusu deriz.
@DDR 5 RAM gülmek yerine neyin yanlış olduğunu söyler iseniz sevinirim. 🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı